Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Aktuality

NAŠI PARTNERI

NAŠI PARTNERI

V našej predajnej sieti nájdete tovar významných českých a slovenských výrobcov matracov, postelí, spálňového nábytku, roštov, lôžkovín a ďaľšieho vybavenia pre Váš príjemný spánok a relaxáciu.

TROPICO TROPICO
Divízia TROPICO, súčasť Hilding Anders Česká republika a. s. je najväčším výrobcom matracov a doplnkov pre zdravé spanie na českom a slovenskom trhu. Prostredníctvom renomovaných značiek ponúka klasické i nadčasové riešenia pre spánok každého z nás. Vďaka silnému zázemiu nadnárodnej spoločnosti, dlhoročným skúsenostiam a nepretržitému vývoju nových technológií si spoločnosť Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla popredné miesto na českom i slovenskom trhu.

CUREM CUREM
Špičkové technológie do Vašej spálne. Špeciálne peny CuremfoamTM majú jedinečné odľahčujúce vlastnosti pri zachovaní maximálnej podpory tela. Luxusné matrace CUREM vyrába celosvetový výrobca Hilding Anders v Českej republike.

D.P.V. D.P.V
Jeden z popredných českých výrobcov inovatívnych, vysoko kvalitných spánkových systémov, matracov, lamelových roštov, postelí a doplnkov pre splnenie Vašich individuálnych potrieb. D.P.V. je skrátka pre perfektnú kombináciu designu, technológie a ergonómie - skutočně jedinečného pohodlia pre každý typ spánku.

MIREAL MIREAL
Spoločnosť LOŽNICE MIREAL, a.s. je popredným českým výrobcom postelí a spálňového nábytku naväzujúcim na tradíciu výroby dreveného nábytku vo Veselí nad Moravou. Výrobky z bukového a dubového dreva, prípadne z dýhovaných materiálov, spĺňajúce kvalitatívne, technické a hygienické parametre a odpovedajúce najprísnejším požiadavkám českých i európskych noriem.

MONTERO MONTERO
Kvalitné materiály, nadčasový design, viac ako 65 rokov tradície výroby a prevažná časť nábytku skladom, to je český výrobca (nielen) spálňového nábytku značky MONTERO, INTERMONT s. r. o.

DOMESTAV DOMESTAV\ Spoločnosť DOMESTAV s.r.o. je česká firma, ktorá vznikla za účelom nákupu a predaja dreveného nábytku, ale od roku 1998 se zameriava na vlastnú výrobu nábytku z masívu. Domestav je nositeľom certifikátu Český výrobca nábytku z masívu. Kvalita, design a dobré meno nábytku na českom i zahraničnom trhu je cieľom tejto spoločnosti, ktorá neustále vyvíja nové modely pre uspokojenie i toho najnáročnejšieho zákazníka.

%C3%81%C4%8CKO ÁČKO
Slovenská spoločnosť zameraná na textilnú výrobu produktov pre spanie, prevažne obliečky, posteľné súpravy, vankúše, prikrývky, prestieradlá a matrace. Snahou spoločnosti je držať krok so svetovými trendami a technológiami, tieto poznatky sa snažia premietnuť do svojej výroby a tým zároveň i do Vašich domovov. Nevtieravý a nevšedný design lôžkovín dáva produktom firmy vyniknúť medzi konkurenciou.

KLINMAM
KLINMAM
Spoločnosť KLINMAM s.r.o. patrí medzi najväčších a najvýznamnejších výrobcov textilných ložných výrobkov a doplnkov v Českej republike. Spoločnosť vyrába široký sortiment prešívaných prikrývok, vankúšov, podložiek, matracov a ložných doplnkov. K tomu využíva špičkové techniky v oblasti textilnej výroby, najnovšie materiály a suroviny vyvinuté renomovanými svetovými výrobcami z oblasti textilných materiálov. Prináša do Vašich spální najmodernejšie trendy v oblasti spania, ktoré sú synonymom zdravého životného štýlu, a zaistí tak Váš príjemný a posilujúcí spánok spolu so správnou regeneráciou Vášho organizmu.

AHORN
AHORN
Firma AHORN CZ, sro je českým výrobcom lamelových roštov, matracov a vankúšov. Ponúka široké a špecializované portfólio výrobkov, ktoré uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. V sortimente má rošty a matrace najrôznejších veľkostí, materiálov, prevedení a funkcií. Poradí si s výrobkami štandardnými aj atypickými. Ročne vyrobí cca 140 000 ks roštov.