Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Aktuality

Matex

Referencie zákazníkov

Referencie sú pre nás dôležité! Veľmi nám záleží na kvalite poskytovaných služieb a spokojnosti našich zákazníkov. Našou prioritou je ich spokojnosť!

Dôvody prečo nakupovať práve na našom e-shope www.matrace-matex.sk si prečítajte v recenziach našich zákazníkov. Veríme, že pre Vás budú prínosom pri rozhodovaní!

Tu sú niektoré z nich:

"Chcem Vám poďakovať za vysoko profesionálny pristup. Vysokou spokojnosťou hodnotím Vašu zamestnankynu p.Káčerovu - ako veľmi ustretovu, profesionálnu a velmi ľudskú predajkyňu, čo sa v dnešnej uponáhľanej dobe vidi málo!!!! Som nad mieru spokojná s Vasimi skužbami a hlavne servisom p.Kacerovej, pretože komunikujeme dlhšie a je velmi ochotná ,prijemná a ustretova - naozaj klobuk dolu. Verim, že budem spokojná s tovarmi nakúpenými vo Vašej predajni a plánujem uskutočniť i ďalšie nákupy pre rodičov (postel a matrace)a so srdca budem Vašu predajnu odporúčat ďalej!!!"

"Vždy som bol spokojný s nákupom, sú milí, radi pomôžu, odporúčam :)"

"Komunikácia s obchodom na vysokej úrovni. Dodávka prebehla podľa mojich požiadaviek, presne podľa telefonického dohovoru. Môžem len odporúčať."

"odporúčam - oceňujem poradenstvo, rýchle dodanie a kvalitné matrace - výborne sa nám spí"

"Obchod odporúčam, nakoľko pôsobil veľmi ústretovo či už v položených otázkach, alebo pri komunikácií ohľadom tovaru. Tovar prišiel v poriadku a v dohodnutej dodacej lehote. V prípade ak budem nabudúce nakupovať podobný tovar, obrátim sa na tento obchod."

"Od uplatnenia objednávky okamžitá reakcia obchodu.Z mojej strany maximálna spokojnosť. Obchod každopádne odporúčam."

"Profesionálny prístup a odborná konzultácia pri širokom výbere matracov a postele v predajni v Žiline. Následne rýchle doriešenie objednávky cez email. Vysoká kvalita produktu matrac Yukon, ideálne pre milovníkov stredne-tvrdých matracov. Veľkou výhodou je, že matrac ponúka z každej strany rôzny stupeň tvrdosti, ja napríklad spávam na mäkšej strane a manžel na tvrdšej. Veľmi vhodné pre ľudí s problémami s chrbticou. S masívnou posteľou Ellen s odkladacím priestorom s otváraním po bokoch v bielom prevedení sme rovnako maximálne spokojní, posteľ pôsobí v provensálskom štýle veľmi moderne ale zároveň stále útulne. Nákup produktov Matex určite odporúčam rovnako ako konzultáciu v predajni v Žiline."

"S nákupom sme spokojní. Matrac sa nám páči. Kvalita a výhodná cena, kúpili sme v akcii. Prehľadná web stránka a výborná telefonická komunikácia s predajcom. Odporúčame!"