Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Aktuality

AKCE vymena matrace do 14 dnu_SK

VYSKÚŠAJTE DOMA

Vybrali ste si matrac v našej predajni, ale napriek tomu sa Vám na ňom nespí dobre? U nás môžete vymeniť nevyhovujúci matrac do 14 dní od nákupu v predajni. A tak máte dosť času na vyskúšanie.
Garancia výmeny matraca do 14 dní v kamenných predajniach!

Vieme, že spať na tom správnom matraci je k nezaplateniu. Čo ale v prípade, keď sa ukáže , že Vami vybraný matrac nie je ten pravý?
U nás máte na vyskúšanie dostatok času. Pokiaľ zistíte, že ste nevybrali ten správny, môžete ho vymeniť do 14 dní v predajni, kde ste si ho kúpili.

Podmienkou možnosti využiť túto akciu je, že:

a) Tovar musí byť nepoškodený a hygienicky čistý.
b) Sa nejedná o matrac v atypickom (neštandardnom) rozmere.
c) Tovar musí byť odoslaný od zákazníka najneskôr 14. kalendárny deň od jeho obdržania. Dopravné pri výmene tovaru hradí zákazník.


Výmena za tovar je možná len v rovnakej alebo vyššej hodnote (cene) pôvodného nákupu.
napr .:
Pôvodná cena tovaru 400 €, novo vybraný matrac je za 450 € - zákazník doplatí 50 €.
Pôvodná cena tovaru 400 €, novo vybraný matrac je za 350 € - rozdiel v cene nebude vyplatený - zákazník si môže vybrať ďalší tovar v zostávajúcej hodnote.

Pred odoslaním tovaru späť k nám, prosím napište e-mail priamo na prodejnu, kde ste nakúpili alebo na zilina__at__matrace-matex.sk alebo zatelefonujte na číslo 0948/372362, aby ste sa uistili ako najlepšie postupovať. Povieme Vám, aké doklady sú potrebné priložiť k tovaru a dohodneme sa, kedy a kde matrac poslať alebo priviesť.