Celoročný Set Vankúš + Prikrývka Vital

Vankúš a prešívaná antibakteriálna prikrývka PiCaSo VITAL zo 100% mikropolyesteru vám ponúka jedinečný komfort, optimálnu celoročnú hrejivosť a vynikajúce hygienické vlastnosti počas vášho spánku. Syntetická náplň im dodáva pocit ľahkosti, hebkosti, príjemnej hrejivosti a vzdušnosti. Vankúš aj prikrývka sú veľmi príjemné na omak. Počas spánku vytvára suchú klímu na vašom lôžku, dobre odvádza pot z tela. Tkanina je alergicky neutrálna. Vhodné pre alergikov.

Zobraziť celý popis
vital-set
Zľava
Doprava ZADARMO
70.00 
66.00 
Celková cena 1 kus 66.00 
+

Popis setu vankúša a prikrývky Vital

Vankúš VITAL sa skladá z dvoch častí. Vonkajší snímateľný poťah vankúša je vybavený zipsom, čo umožňuje jeho samostatné pranie. Druhú, vnútornú časť vankúša tvorí náplň zo zmesi polyuretánových tyčiniek (PUR) a polyesterových guličiek (PES) umiestnených vo vnútornom vaku z netkanej textílie. Táto zmes zaisťuje mäkkosť a pružnosť vankúša. Vankúš je zhotovený z jemnej tkaniny zo 100% mikropolyesteru. Vďaka použitým materiálom je vankúš vhodný pre osoby so zvýšenou potivosťou počas spánku.

Prešívaná antibakteriálna prikrývka VITAL obsahuje v náplni značkové vyváracie tvarované duté polyesterové vlákna San (HCS), ktoré zabezpečujú počas spánku tepelnú stabilitu v chladnom i teplom prostredí. Prikrývka je jemná, mäkká a hebká na dotyk, je zhotovená zo 100% mikropolyesteru. Vyznačuje sa dobrou splývavosťou a udržiava suchú klímu na lôžku. Je ponúkaná v celoročnom prevedení.

  • antibakteriálne, hypoalergénne účinky
  • rýchly odvod potu z tela
  • príjemný a hebký materiál
  • vysoko hygienický
  • alergicky neutrálny
  • vankúš je opatrený bočným zipsom - snímateľný, prateľný samostatne
  • možnosť regulácie vnútornej náplne vankúša
  • vhodné pre alergikov
  • dlhá životnosť
  • balené v darčekovej taške so zipsom

Ošetrovanie vankúša a prešívanej prikrývky odporúčame vykonávať najmenej 1x ročne, najlepšie v lete. Je možné ich prať v domácej práčke pri teplote vody do 60°C  na jemnom cykle. Nepoužívať bieliace prostriedky obsahujúce chlór. Na sušenie sa používajte nízky stupeň teploty vzduchu - do cca 60°C. Prikrývka a vankúš sa má sušiť až kým z nich nevyprchá všetka vlhkosť. Aby boli vaše lôžkoviny ako nové, odporúčame vložiť do sušičky tenisovú loptičku.

parametry

Parametre

Povrchový materiál:
100% polyester

Vlastnosti:
antibakteriálny

Hrejivosť:
celoročný

Rozmer vankúša:
70x90 cm

Rozmer prikrývky:
140x200 cm

Pranie:
Pranie je možné vykonávať v domácej práčke pri teplotr do 60°C na jemnom cykle

Sušenie:
Sušenie odporúčame do teploty vzduchu – do 60°C.

Bielenie:
Nebieliť prostriedky, ktoré obsahujú chlór.

Výrobca:
PiCaSo manufactury - Český výrobok

Záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku