Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Anatomické vankúše uložia vašu krčnú chrbticu do optimálnej polohy

Budíte se s preležaným krkom, bolesťami hlavy, šije alebo chrbáta? Nesiahajte po farmaceutických výrobkoch, väčšinou majú mnoho nežiadúcich účinkov a pri dlhodobom uživaní môžu spôsobiť závislosť. Lepším riešením môže byť teplý obklad, ale vytúžený účinok sa dostaví až po chvíli. Pomôže i jemná masáž, avšak nemusíte mať pri ruke nikoho, kdo by vás namasíroval. Najjednoduchšou a najspoľahlivejšou metódou ako sa vyvarovať bolestiam spojených s krčnou chrbticou, je zaobstarať si anatomický vankúš.

Ako anatomické vankúše pomáhajú?

Anatomické vankúše poskytujú optimálne podmienky pre správné uloženie krčnej chrbtice pri spánku, preto sú nazývané tiež ako „zdravotné“ vankúše. Prirodzenú oporu poskytujú vďaka svojmu funkčnému anatomickému tvaru a materiálu''', z ktorého sú vyrobené. V našej ponuke nájdete vankúše z lenivej (viscoelastickej) peny, ktorá sa dokáže ľudskému telu prispôsobiť v závislosti na tlaku a absorbovanom teple. Tým dokonale uvoľní krčné svalstvo a výsledkom je zdravý a komfortný spánok bez nepríjemných bolestí šije, hlavy a horných končatín.

Inšpirujte sa trojlístkom najžiadanejších

Funkčnosť anatomických vankúšov ovplyvňuje materiál, z ktorého sú vyrobené, tvar, výška, šírka a tuhosť. Môžete si vybrať presne taký, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám. Zoznámime vás s tromi najobľúbenejšími:

1. Anatomický vankúš Tom
tom Ak trpíte alergiami, je pre vás anatomický vankúš Tom ten pravý. Vďaka materiálu, ktorý bol použitý na jeho výrobu (visco-latexová pena) poskytuje aj vynikajúce ortopedické vlastnosti. Jeho jednoduchý tvar podobný bežnému vankúšu vám bude vyhovovať pri akejkoľvek polohe spánku. Môžete ho využít nielen pri spaní, ale tiež ako oporu chrbáta pri zdĺhavej práci na počítači alebo pri sledovaní napínavého filmu v televízii.

2. Anatomický vankúš Merkur
Ak trpí váš partner hlasitým chrápaním, zadovážte mu tento praktický anatomický vankúš a obidvaja sa konečne dobre vyspíte. Je vhodný ako prevencia proti ztuhnutiu šíje, zmierňuje bolesti hlavy a chrápanie. Na jeho výrobu bola použitá jemná pamäťová pena. Je vhodný pre milovníkov mäkkých tvarovaných vankúšov..

3. Anatomický vankúš Luxura Pillow
luxura pillow Pre výrobu tohoto luxusného anatomického vankúša bola použitá nová lenivá pena 4. generácie, ktorá je typická svojou velkou priedušnosťou - až o 40% väčšou než u bežných pamäťových pien.Dokáže zmierniť tlak na konkrétne nervy a svaly, podporuje krvný obeh. Ak už spávate radi na boku, bruchu alebo chrbáte, jeho univerzálny tvar vám vždy zaručí pohodlné spanie. Úpletový poťah z mikrovlákna Vitalfeel zaručuje vysokú hygienu. Anatomický vankúš Luxura pillow zmierni vaše dlhodobé bolesti hlavy a chrápanie, je doporučovaný mnohými lekármi.