Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Nosíte veľkosť XXL? Kúpte si správny matrac a zabudnite na bolesti chrbta

Stačí pár kíl navyše a bolesti chrbta už ťukajú na dvere. Aby ste sa im vyhli, potrebujete kvalitný matrac s vyššiou nosnosťou. Len taký totiž poskytne vášmu chrbtu potrebnú oporu.

Váhu nášho tela nosia každý deň nohy, panva a chrbát. Aby sa táto trojica pripravila na celodennú záťaž, musí si v noci kvalitne odpočinúť. Lenže zatiaľ čo pre nohy a panvu je nočný kľud upokojujúcim balzámom, chrbtici začína druhá smena.


Chrbtica je totiž stvorená k pohybu a tak jej dlhodobé ležanie, sedenie či státie nesvedčí. Ak navyše každý večer ležíte na nevhodnom matraci, nie je sa čomu diviť, keď sa bolesti chrbta zhoršujú.

Zamerajte sa na materiál i rošt

Ak máte pár kilogramov navyše, mali by ste výberu matraca venovať osobitnú pozornosť. Na rozdiel od bežných sa totiž musí vyznačovať extra odolnosťou a zvýšenou nosnosťou. Len vďaka tomu sa nepreleží a vaša chrbtica bude mať dokonalú oporu.

Zabudnite na mýtus, že odolná matrac musí byť tuhá. Vďaka novým technológiám a materiálom si mäkké ležaniemôže dopriať každý. Ideálne materiály pre XXL matracesú preto rôzne peny.

Aby vlastnosti vašej novej matrace vynikli naplno, je nutné, aby matrac ležal na poriadnom rošte. Ak sa totiž
rošt''' prehne, sebelepší matrac vašu chrbticu nepodoprie.

Pozrite sa na našu XXL ponuku

Curem Giant Na našom webu nájdete široký výber XXL matracov, ktorý uspokojí milovníkov luxusu aj chytrých riešení. Odporučujeme napríklad luxusný matrac Curem z elastickej lenivej peny CuremfoamTM a robustným jadrom zo studenej peny. Nielenže je veľmi odolná a zvlášť sa prispôsobí aj v oblasti ramien, ale vyznačuje sa aj maximálnou priedušnosťou.
K matracu naviac dostanete vankúš Bulánek Maxi ako darček a tiež dopravu zadarmo.hypnos_soft Ďalším tipom z našej ponuky je chytrý matrac Hypnos. Má ložné plochySOFT z mäkkej lenivej peny a HARD z pružnej BIO peny, takže si sami vyberiete, aká tuhosť vám vyhovuje. Keď schudnete, nemusíte hneď kupovať nový matrac, ale jednoducho otočíte svoj existujúci.

Aj k tomuto matracu dostanete vankúš Bulánek Maxi, privezieme vám ho zadarmo a navyše si ho teraz môžete zaobstarať s 20% zľavou.