Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac DÁŠA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

692,- €

naša cena

346,- €

Matrac Dáša 1+1 ZADARMO

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Super pružný a odolný ortopedický matrac bez lepidiel. Vzdušný spoj, vynikajúce peny so zónovou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a ramenných zón predurčujúcich matrac na široké použitie od detí až po seniorov, vrátane náročnejších spáčov. Studená a hybridná pena najvyššej kvality = to najlepšie z pružných pien v 1 matraci. Špičkový antibakteriálny a protiroztočový pratelný poťah s prírodnými vláknami.

Ortopedická 5- zónová konštrukcia bez lepenia maximalizuje priedušnosť. Uľahčí údržbu a predlžuje hygienickú životnosť - jadro ľahko prevetráte či vysajete. Studené a hybridné peny 35 kg / m3 s najdlhšou možnou mechanickú i hygienickú životnosťou.
Tuhá strana matrace: Odolá vypečeným výrostkům, poteší dospelákov. Tuhá, pružná a odolná.
Mäkšia strana matraca: Hybridný pena (spája odolnosť a poddajnosť latexu sa vzdušnosťou a pružnosťou studenej peny). Podpora chrbtice, kopírovanie kontúr tela. Jemná prevzdušňujúcou zónová vlnka.
ANTIBAKTERIÁLNA prateľný poťah. Vysoký 49% podiel prírodných vlákien Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM (antibakteriálne a protiroztočové vlastnosti - zamedzuje tvorbe médiu pre roztoče - a je prevenciou vzniku plesní - ani tí, ktorí sa viac potia, nemusia mať strach). Poťah Aegis predurčuje matrac ako najlepšiu voľbu pre alergikov a astmatikov. Prešívaný klimatizačnými vrstvami dutých vlákien, dvojdielny, prateľný (60°C).
4CHYTRÉ RIEŠENIE - 4 tuhosť V 1: 4 rôzne tuhosti a pocity ležanie vďaka odlišnej tuhosti strán matraca a rôzne profiláciu ramenných zmäkčujúcich zón. Minimálne riziko zlej voľby tuhosti matraca. Jednoduchý patent "4 tuhosťou v 1 matraci" 4Comfort sme vymysleli v Tropic pre Vaše pohodlie.
Obľúbená a rokmi preverená konštrukcia českej matrace Tropico s nelepeným jadrom.

  • Vyrobené bez lepenia - suchý zámkový vzdušný spoj
  • mechanicky testované 60.000x
  • zdravotne nezávadné materiály
  • ergonomicky testované
  • termoregulácie
  • maximálna odporúčaná nosnosť do 135 kg
  • predĺžená záruka na jadro matraca 4 roky
  • doporučené uloženie na lamelové rošty - pevné aj polohovacie
  • výška matraca cca 15, 18 alebo 20 cm

Predĺžená záruka je podmienená registráciou produktu na https://zaruka.matracetropico.cz/cs. Túto je nutné vykonať najneskôr do 30 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia. Online registráciu vykonáte tu


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200,80x200,85x195,90x190,80x195 a 100x200. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% z ceny. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možnoť odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm / napr. namiesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1ks matraca rozmeru 180x200cm/.

Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu AEGIS
Viac o studenej pene HR.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 4 roky.
Výška Výška matraca je 20 cm.Výška matraca je 18 cm.Výška matraca je 15 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Vhodnosť pre alergikov Tento matrac má antialergický poťah.
Jadro HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie

Späť na výpis produktu