Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac FRODO AIR 1+1 AKCIA ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

784,- €

naša cena

392,- €

Matrac FRODO AIR

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

Luxusný visco matrac s možnosťou voľby výšky.

Matrac s lenivou penou (visco, pamäťová pena) pre maximálny komfort a hlboký spánok. Vysoko vzdušný hrebeňový zámok vrstiev, vďaka ktorému nie je potrebné použitie lepidiel. Luxusný poťah Wellness line s CNC prešitím a 3D klimatizačnou mriežkou Thermo&Air Control (maximálna vzdušnosť, suché a hygienické lôžko) je snímateľný a deliteľný na 2 polovice. Je tiež prateľný na 60°C.


Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

  • Visco – strana s pamäťou – vyššia stredná tuhosť.
  • Strana HARD s 5-zónovou masážnou profiláciou – vyššia tuhosť.
  • Stabilizačná vrstva jadra. Strana SOFT s VISCO penou a profiláciou v tvare vlnky, ktorá pomáha uvoľneniu svalstva.
  • Výška matraca: 18, 22 alebo 26cm
  • Nosnosť: 135 kg
  • Testované: 100.000x
  • Záruka: 6 rokov
  • Matrac je možné uložiť na latkový rošt alebo lamelový rošt.

Predĺžená záruka je podmienená registráciou produktu na https://zaruka.matracetropico.cz/cs. Túto je nutné vykonať najneskôr do 30 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia. Online registráciu vykonáte tu


Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


Nie ste si istí správnym výberom matraca ? Potom neváhajte osloviť špecialistu tel: 0948/372362


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200,80x200,85x195,90x190,80x195 a 100x200. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možnoť odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm / napr. namiesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1ks matraca rozmeru 180x200cm/.--- Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných (nad š.100cm) rozmeroch au matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové chrániče a poťahy (dla vášho výberu).
Viac o lenivej BIO pene (viscoelastickej)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 6 rokov.
Výška Výška matraca je 26 cm.Výška matraca je 22 cm.Výška matraca je 18 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 100.000x.

Späť na výpis produktu