Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac ŠÁRKA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

660,- €

naša cena

330,- €

Matrac Šárka 1+1 ZADARMO

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Královná detských izbičiek. Matrac pre malých i velkých, so vzdušným latexom, pružnou studenou penou a prešívaným poťahom pratelným na vyváranie. Rozdielna tuhosť strán. Ortopedický, vzdušný a zónový. Odolný voči detskému hopsaniu.

  • eko lepenie - nezávadné lepenie na vodnej báze
  • mechanicky testované 50.000x
  • zdravotne nezávadné materiály
  • ergonomicky testované
  • rozdielna konštrukcia a pružnosť strán
  • Maximálna odporúčaná nosnosť do 125 kg
  • Predĺžená záruka na jadro matraca 3 roky
  • Doporučené uloženie na lamelové rošty - pevné aj polohovacie.
  • Výška matraca cca 15 alebo 18 cm.

LATEX: Pružný, odolný, s podielom prírodných surovín a vysokou objemovou hmotnosťou 60 kg / m3. Pohodlie, vzdušnosť, vynikajúce orotpedické vlastnosti. Mäkšia strana.
STUDENÁ PENA (HR): Tvrdšia strana matraca. 37 kg / m3. Maximálna pružnosť, priedušnosť a odolnosť. Konštrukcia rešpektuje potreby tela dospievajúcich užívateľov.
POŤAH mikrofáza - DOKONALÁ HYGIENA: Prateľný na 95 ° C. Kvalitné a odolná mikrovlákna, prešívanie, ktoré držia tvar. Dvojdielna konštrukcia pre ľahkú manipuláciu a možnosť nepretržitého používania. Klimatizačné vrstvy dutých vlákien (termoizolácie).
4TUHOST PRE KAŽDÉHO: Rozdielna tuhosť strán a navyše odlíšená tuhosť ramenných zón (3 dierky = mäkšie, 2 dierky = tuhšie). Získate 4 tuhosti v 1 matraci: minimálne riziko zlej voľby


Predĺžená záruka je podmienená registráciou produktu na https://zaruka.matracetropico.cz/cs. Túto je nutné vykonať najneskôr do 30 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia. Online registráciu vykonáte tu


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200,80x200,85x195,90x190,80x195 a 100x200. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% z ceny. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možnoť odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm / napr. namiesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1ks matraca rozmeru 180x200cm/.

Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac o studenej pene HR.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 18 cm.Výška matraca je 15 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 95°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Ortopedické vlastnosti Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.
Jadro HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Směsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov

Späť na výpis produktu