Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac VIRGINIA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

Expedice do 4 dnů

doprava

zadarmo

bežná cena

1 112,- €

naša cena

556,- €

MATRAC VIRGINIA 1+1 ZADARMO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Masívny ortopedický matrac s jadrom z „taškových pružin“, ktoré sú usporiadané zónovo a prispôsobia sa len tam, kde je to žiadúce. Každá pružina je uložená v „taške“ - vaku z pevnej tkaniny samostatne, a tým je zaručené maximálne kopírovanie tela. Matrac je opatrený pamäťovou penou, unikátna 3D Rainbow technologia a kokosovou masívnou výstuhou. Poznateľný je rozdiel tuhosti strán matraca, čo je ideálne pre individuálny výber zákazníka. Ani jedna zo strán neovplyvňuje tuhosť opačnej strany – toto je jedinečná vlastnosť „taštičkového jadra“. Strana (soft) s pokročilou technológiou 3D Rainbow ťaží to najlepšie z pamäťovej peny pre komfort a ochranu kĺbov a pružná pena Flexifoam® zaisťuje priedyšnosť, pružnosť a stabilitu. Robustná strana (hard) z pružnej peny a kokosovou výstuhou má zvýšenú nosnosť. Výška matraca je 24 cm.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.''


Viac informácií o poťahu AEGIS
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové chrániče a poťahy (dla vášho výberu).
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o pene Flexifoam® Viac o taštičkovej pružine

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 24 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Mierne vyššia tuhosťStredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Špeciálna technológia skladby pien rôznych typov, hustôt a farieb v troch osiach, vysoká elasticita, vzdušnosť a komfort.Pružinový matrac – systém taškové pružinyTepelne modifikovaná pena PUR
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 120 kg.max. nosnosť do 145 kg

Späť na výpis produktu