Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac COMFORT XXL

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

275,- €

naša cena

160,- €

Matrac Comfort XXL

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Matrac vyvinutý špeciálne pre zákazníkov s vyššou hmotnosťou. Použité materiály - RE/80 pena vysokej objemovej hmotnosti a kokos - latexové vlákno poskytuje dobré ortopedické vlastnosti. Pre zvýšenie pohodlia užívateľa tvorí nosnú vrstvu pena Flexifoam v 2 rôznych tuhostiach. Strana zelená je tuhšia. Matrac vyhovie predovšetkým užívateľom s hmotnosťou 100-160 kg, prípadne tím, ktorí vyžadujú extrémne tuhý matrac. Pre osoby s váhou pod 80 kg je matrac nevhodný z hľadiska správneho uloženia chrbtice.

Poťah AIRMASTER je snímateľný ( na 2 polovice so zipsom) a prateľný do teploty 60°C.
Výška matraca je cca 17 cm.
Doporučené zaťaženie: do 160kg.
Záruka: 2 roky

Typické rozmery: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% ceny.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných (nad š.100cm) rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom. Cenu neštandarných rozmerov konzultujte na tel.č. 0948/372362 9-17:30 v prac.dňoch/

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 2 roky.
Nosnosť Matrace vhodná pro extrémní zatížení.170 kg
Výška Výška matraca je 17 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.
Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Jadro 100% prírodný materiál, ktorý zabezpečuje prevzdušnenie a dodáva matracu vyššiu prirodzenú tuhosť.Tepelne modifikovaná pena PURTlakom spájaná pena PUR.
Tvrdosť Velmi vysoká tuhosť.
Odporúčané použitie Muži či vyznávači tuhšieho poležanie

Späť na výpis produktu