Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac CALIFORNIA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

bežná cena

1 070,- €

naša cena

535,- €

Matrac CALIFORNIA

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Luxusný matrac využívá na jednej ložnej ploche technológiu 3D Rainbow so žltou studenou penou (=pružnosť) a čiernou lenivou penou (= komfort a pohodlie) na svojej tuhšej strane. Strana Soft (mäkšia) je z veľmi jemnej a komfortnej termopeny pre tých, ktorí vyžadujú mäkučký komfort a zároveň vynikajúce ortopedické vlastnosti. Ventilačné jadro zaisťuje skvelý odvod vodných pár, 7-zónova anatomická konštrukcia s ramennými zónami ochranu ramena pri spánku na boku. Panvová zóna je šetrná k bedrám. Masážna profilácia podporuje ideálne prekrvenie svalov a pokožky.
Poťah s úpravou AEGIS (aktívny boj s roztočmi) a s ventilačnou 3D mriežkou pre 100% ventiláciu je prateľný na 60°C a snímateľný.

  • strana HARD (tuhšia) – strana s 3D Rainbow technológiou (optimálne zloženie viacej druhov pien).
  • strana SOFT (mäkšia) – veľmi jemná a komfortná lenivá termopena – strana SUPERSOFT
  • poťah je snímateľný na 2 poloviny a prateľný na 60°C
  • vhodné uloženie na pevný alebo lamelový pevný/polohovateľný rošt
  • doporučená maximálna nosnosť do 120 kg
  • výška matraca cca 20 cm
  • záruka na jadro matraca 5 rokov
  • testované 80.000x

Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné zobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 nebo 180x200 cm (napr. namiesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predavajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch (nad š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacej kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948 372362 ON-LINE ŠPECIALISTA, e-mail zilina@matrace-matex.sk.


Viac informácií o poťahu AEGIS
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o studenej pene HR

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Mierne vyššia tuhosťSkôr tuhšia
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 120 kg.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.

Späť na výpis produktu