Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac HYPNOS SOFT

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

bežná cena

360,- €

naša cena

288,- €

Matrace HYPNOS SOFT

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Komfortný, pružný matrac vytvorený na základe priania našich zákazníkov, primárne s jednou mäkšiou ložnou plochou zo strany opatrené bio a vico penou (strana Soft). Jadro matraca tvorené kvalitnou studenou penou (HR), dodáva matracu vyhľadávanú "pružnosť". HR pena je tvorená veľkými bunkami so silnou, čiastočne otvorenou stenou, preto je odolnejší a má vysokú priedušnosť.
Tento matrac je možné kombinovať s matracmi s rozdielnou tuhosťou, ale rovnakou výškou: stredne tuhý matrac Hypnos nebo tužší Hypnos Plus

Ponúkame aj delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


Zavolajte 0948372362 lebo píšte na info@matrace-matex.sk Typické rozmery matraca : 80x195 , 80x200 , 85x195 , 90x200 , 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Atypické rozmery + 15% .
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať zálohovú platbu, pri atypických či neštandardných (nad š.100cm) rozmeroch au matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istí výberom? Radi Vám poradíme : volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu CASHMERE
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o studenej pene HR

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Tvrdosť Matrac je skôr mäkšia.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Bio peny majú vlastnosti studených pien, na ich výrobu sú však namiesto ropy, použité prírodné materiály (oleje zo sóje, skočca, repky a slnečnice).HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 100.000x.

Späť na výpis produktu