Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac HELLEN

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 5 pracovných dní

doprava

zadarmo

naša cena

189,- €

Matrac HELLEN

Matrac Hellen je tvorený z kvalitných studených HR pien. Jeho 5-zónová konštrukcia zaisťuje správne držanie chrbtice pri spánku, prierezy na povrchu ložných plôch garantujú optimálne prúdenie vzduchu. Štruktúra prierezov zároveň slúži ako prevencia proti vzniku preležanín - "dekubitov". Matrac ponúka dve tuhosti – zo šedej strany je mäkší (soft) zo zelenej tuhší (hard). Matrac je štandardne dodávaný s poťahom Aloe Vera prateľným na 60°C.

Matrac je v ponuke za akčnú cenu s platnosťou do 28.2.2019.


  • nosnosť 130 kg
  • výška matraca cca 18 cm
  • vhodný pre lamelový, pevný i polohovací rošt
  • Tuhosť matraca: šedá strana - 3, zelená strana - 4 (1-mäkká, 5-tuhá)
  • Zóny matraca: 5 zón
  • Poťah: Aloe Vera - snímateľný a prateľný na 60°C
  • Záruka: 3 roky
  • Výrobca: D.P.V.


Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: 201-210 cm = +10%, 211-220 cm = +20% alebo v atypickom prevedení - do rozmeru 90x200 cm je bez príplatku. V prípade objednávky iného rozmeru než je v ponuke vyberte najbližší rozmer a skutočný Vami požadovaný rozmer napište v objednávke do "Poznámky" a my Vám pošleme cenovú ponuku.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948/372 362 ON-LINE SPECIALISTA


Viac o studenej pene HR

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 18 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Jadro HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie

Späť na výpis produktu