Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac AMUNDSEN 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

988,- €

naša cena

494,- €

Matrac AMUNDSEN 1+1 ZADARMO

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Matrac vyššej tuhosti s unikátnym vlnovým jádrom, ktoré kombinuje peny rôznych tuhostí vo vlnách. Vďaka tomu má matrac perfektné ortopedické vlastnosti. Stranu Hard (tyrkysová) tvorí masívna doska (5cm) zo studenej peny, ktorá dáva matracu optimálnu tuhosť a pružnosť. Strana Soft (oranžová) so 7 zónovou profiláciou a prevzdušňujúcimi kanálikmi, ktoré menia v matraci vzduch počas Vášho spánku. Stredná časť, ktorá napodobňuje našu chrbticu je zložená z pien Flexi rôznych tuhostí. Poťah Tencel s CNC prešitím je snímateľný a prateľný na 60°C.Matrac je vhodný pre uloženie na všetky typy lamelových roštov.

  • partnerský 7 zónovy matrac
  • strana Soft (oranžová) vyššia tuhosť a strana Hard (tyrkysová) vysoká tuhosť
  • výška 26cm
  • poťah Tencel s CNC prešitím je snímateľný na dve poloviny a prateľný na 60°C
  • nosnosť 135kg
  • záruka 5rokov
  • doporučené uloženie: všetky typy lamelových roštov

Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s príplatkom 10%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné zobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 nebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predavajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacej kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948 372362 ON-LINE SPECIALISTA, e-mail zilina@matrace-matex.sk.


Viac informácií o poťahu TENCEL
Viac o studenej pene HR
Viac o pene pene Flexifoam®


Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 26 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Matraca má vysokú tuhosť
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.Poťah matraca je vybavený moderným plastickým vzorom prešitia.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.
Jadro HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu