Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac Yukon 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

Expedice do 4 dnů

doprava

zadarmo

bežná cena

1 153,- €

naša cena

576,- €

MATRAC YUKON

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Komfortný pevný, odolný matrac s latexovou priedyšnou vrstvou (komfort, pružnosť, 100% tvarová stálosť) a vysoko vzdušnou stranou z peny Flexifoam® s technológiou AirForce (dýcha za Vás). Jadro s kokosovými výstuhami (2x 1 cm) a pánvovou zónou zo studenej peny vysokého objemu 50kg/m3 (nosnosť, stabilita, pružnosť). Doporučujeme všetkým zákazníkom, ktorí dávajú prednosť pružným a pevnejším matracom. Vďaka pružnosti v spojení s maximálnou tvarovou stálosťou, je umožnené pohodlné otáčanie pri spánku. Stredová chrbtová opora, slúži tiež ako oporná vrstva pri vstávaní z postele. Prateľný, snímateľný poťah s ventilačnou 3D mriežkou a povrchovou úpravou AEGIS pre aktívny boj s roztočmi.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA

Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Viac informácií o poťahu AEGIS
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové chrániče a poťahy (dla vášho výberu).
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o pene Flexifoam®
Viac informácií o materiále latex.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.100% prírodný materiál, ktorý zabezpečuje prevzdušnenie a dodáva matracu vyššiu prirodzenú tuhosť.Tepelne modifikovaná pena PURSměsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Ortopedické vlastnosti Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.Unikátna konštrukcia jadra s plastovými pružinami pre maximálny komfort vo všetkých zónach oboch ložných plôch matraca. Vynikajúce prevzdušnenie (efekt pumpy - prirodzené pohyby tela počas spánku stláčajú pružiny, čím dochádza k nasávaniu a vytláčaniu vzduchu). Ventilačný efekt je navyše podporený špeciálnou 3D vetracou mriežkou v poťahu matraca. Skvelé ortopedické a antialergické vlastnosti. Matrac vďaka svojmu vysokému spánkovému komfortu vyhovie aj jedincom, ktorí požadujú komfortný a vzdušný matrac, avšak neakceptujú konvenčný systém s pružinami z kovového drôtu.Proti roztočom
Tvrdosť Matraca má vysokú tuhosť

Späť na výpis produktu