Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Lamelový rošt LUSSOFLEX MOTOR

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 4 týždňov

doprava

zadarmo

naša cena

553,- €

Lamelový rošt LUSSOFLEX MOTOR

Prispôsobivý a elegantný rošt do postele s motorovým polohovaním pre najvyššie pohodlie. Je vhodný aj pre alergikov - lamely a konštrukcia roštu majú fóliovanu povrchovú úpravu pre ľahkú údržbu. Toto riešenie obmedzí zachytávanie prachu, ktorý zpôsobuje dýchacie problémy a alergie. Pružné púzdra dvojakej tuhosti členia plochu lôžka do 7 anatomických zón, možnosť regulácie tuhosti v bedrovej časti.Prídavna lišta zamedzí deformácii okrajov matraca. Je vhodný pro penové a latexové matrace.

Výška roštu je 10cm, výška roštu s motorem 10cm!

Uvedený rozmer roštu zodpovedá požadovanému rozmeru matraca. Rošty sú štandardne o 1 cm užšie (šírka) a o 5 cm kratšie (dĺžka) oproti požadovanému rozmeru matraca pre jednoduché vloženie do rámu postele.

Rošt LUSSOFLEX MOTOR je možné objednať s diaľkovým bezdrôtovým ovládanim! Nutné uviesť v poznámke. Cena za typický rozmer je 677 €.

Typický rozmer roštu: 80x200, 90x200. Atypický rozmer do rozmeru 90x200 je možné zakúpiť s prirážkou 10%, príplatok za šírku 120cm je +30%, za šírku 140cm +60%, za dĺžku 190cm +10% ceny. Predĺženie o 10cm = príplatek +15%, o 20cm +30% ceny.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.

Späť na výpis produktu