Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Lamelový rošt TRIOFLEX MOTOR EXTRA

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 4 týždňov

doprava

zadarmo

naša cena

809,- €

Lamelový rošt TRIOFLEX MOTOR EXTRA

Dokonale prispôsobivý motorový rošt pre najvyššie pohodlie. Komfortný spôsob polohovania roštu s plynulým posunom celej plochy lôžka späť k čelu postele zaistí , že Vaša obľúbená kniha alebo ovládač na nočnom stolíku zostáva stále na dosah. Lamely a bočnice s metalickou fóliou uľahčujú údržbu roštu a obmedzia zachytávanie prachu pod matracom. . Pružné púzdra dvojitej tuhosti tvorí 7 anatomických zón, regulácie tuhosti v bedernej časti. S prídavnou lištou na krajoch roštu nedochádza k deformácii okrajov matraca. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Výška roštu je 11cm, výška roštu s motorom 24cm.

Uvedený rozmer roštu zodpovedá požadovanému rozmeru matraca. Rošty sú štandardne o 1 cm užšie (šírka) a o 5 cm kratšie (dĺžka) oproti požadovanému rozmeru matraca pre jednoduché vloženie do rámu postele.

Rošt TRIOFLEX MOTOR EXTRA je možné objednať s diaľkovým bezdrôtovým ovládanim! Nutné uviesť v poznámke. Cena za typický rozmer je 933 €.

Typický rozmer roštu: 80x200, 90x200. Atypický rozmer do rozmeru 90x200 je možné zakúpiť s prirážkou 10%, príplatok za šírku 120cm je +30%, za dĺžku 190cm +10% ceny. Predĺženie o 10cm = príplatek +15%, o 20cm +30% ceny.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 120 kg.

Späť na výpis produktu