Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Výklopný lamelový rošt DUOSTAR HN P

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 4 týždňov

doprava

zadarmo

naša cena

161,- €

Výklopný lamelový rošt DUOSTAR HN P

Praktický rošt do postele s vyklápaním nožnej časti pre jednoduchý prístup do úložného priestoru pod lôžkom, vhodný pre malú spálňu. Zdvih pomocou textilného úchytu uľahčí každodennú manipuláciu. Pružné lamely uložené v dvojiciach v kaučukových púzdrach tvoria 5 anatomických zón. Stredový popruh zlepšuje stabilitu roštu. Posuvnými objímkami je možné nastaviť individuálnu tuhosť v bedernej časti. Zmäkčenie lamiel vŕtanim v ramennej oblasti zaisťuje správnu oporu chrbtice i pri spánku na boku. Foliovaná povrchová úprava lamiel uľahčí údržbu roštu. Je vhodný pre penové a latexové matrace.

Výška roštu je 7cm.

Uvedený rozmer roštu zodpovedá požadovanému rozmeru matraca. Rošty sú štandardne o 1 cm užšie (šírka) a o 5 cm kratšie (dĺžka) oproti požadovanému rozmeru matraca pre jednoduché vloženie do rámu postele.

Typický rozmer roštu: 80x200, 90x200. Atypický rozmer do rozmeru 90x200 je možné zakúpiť s prirážkou 10%, príplatok za šírku 120cm je +30%, za šírku 140cm +60%, za dĺžku 190cm +10% ceny. Predĺženie o 10cm = príplatek +15%, o 20cm +30% ceny.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 120 kg.

Späť na výpis produktu