Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac BODY

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

bežná cena

185,- €

naša cena

130,- €

Matrac BODY

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Štandardný, stredne tuhý partnerský matrac. Strana so zelenou penou Flexifoam vyššej hustoty je tuhšia, biela potom mäkšia.Veľmi vhodná do menších bytov s denným využitím (ako pohovka), alebo v detských a študentských izbách. Pre svoju odolnosť a cenu najpredávanejší v kategórii ubytovne a penzióny. Tlakovo spájané jadro RE-80 zaisťuje vysokú odolnosť a stredne tuhšiu charakteristiku matraca. Ložné plochy sú vybavené 7-zónovou masážnou profiláciou pre zaistenie prekrvenia pokožky a svalstva.
Poťah BAMBOO s klimatizačnou vrstvou dutých vlákien, výborne odvádza vlhkosť mimo jadro matraca. Poťah je snímateľný a prateľný do 60°C. Pre jednoduchšiu manipuláciu a možnosť nepretržitého používania matraca pri praní je vyrobený z dvoch samostatných polovic - opatrených zipsom.


Typické rozmery: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200 cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% ceny. Atypické rozmery: do š.100cm + 15% uveďte do poznámky, alebo konzultujte na 0948/372762/.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Výška Výška matraca je 18 cm.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Tvrdosť Stredná tuhosť.Skôr tuhšia
Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.Rodina
Jadro Tlakom spájaná pena PUR.Tepelne modifikovaná pena PUR
Záruka Záruka na matrac je 2 roky.

Späť na výpis produktu