Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac SOLAR GOLD

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

380,- €

naša cena

160,- €

Matrac SOLAR GOLD

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Bulánek Maxi ako darček.

Ortopedický matrac v sendvičovej konštrukcii, vyrobená z vysoko kvalitnej peny Flexifoam®. Matrac Solar Gold disponuje rozdielnou tuhosťou strán, radí sa teda medzi partnerské matrace. Matrac je tiež vybavená 7mi masážnymi anatomickými zónami, ktoré aktívne rozkladajú vyvíjaný tlak tela, zlepšujú krvný obeh a zmierňujú bolesti ortopedického charakteru.

Matrac je konštruovaná tak, aby dochádzalo k správnemu uloženie chrbtice a nedochádzalo tak počas spánku k preležaniu, častému otáčanie a tým pádom aj k budenie. Pena Flexifoam® reaguje na telesné teplo a tlak, a svojím odľahčujúcim efektom uľavuje celému telu, hlavne kĺbom (ramená, bedra) a celkovo tak stará o pohybový aparát. Druhá strana matraca je vyrobená z Visco peny.

Matrac Solar Gold bola testovaný mechanickými záťažovými testami (40000x), pri ktorých bola dokázaná jej vysoká kvalita, životnosť, a tým zaručená spokojnosť ich užívateľov.

Matrac Solar Gold je vhodné uložiť na pevné alebo polohovateľné lamelové rošty, prípadne na rošty latkové. Matrac je tiež vhodné uložiť na rošty motorovej.

Matrac Solar Gold je dodávaný so snímateľným poťahom Rhombus, ktorý je vyrobený z 2 samostatných častí pre ľahkú manipuláciu pri údržbe. Navyše môžete na jednej polovici spať, keď druhú budete mať v práčke. Tento poťah je prešitý PES rúnom pre dobrý odvod vlhkosti a je prateľný na 60 ° C. (Teplota, pri ktorej sa zničia väčšina nežiaducich mikroorganizmov).

  • Výška matraca: 20cm
  • Nosnosť matraca: do 125 kg
  • Záruka: 2 roky

Typické rozmery matraca: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 a 180x200cm.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 2 roky.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 40.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.

Späť na výpis produktu