Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac AIR MONO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 5 pracovných dní

doprava

zadarmo

naša cena

129,- €

Matrac AIR MONO

Monoblokový matrac je vyrobený z odolnej a priedušnej SLEEPFOAM peny. Sleepfoam pena je výnimočná svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Jadro matraca je upravené najmodernejšou technológiou Řešeto. Úprava Řešeto zvyšuje predovšetkým priedušnosť, hygienu aj životnosť matraca. Vďaka vyvŕtaným otvorom jadro lepšie odvetráva, čím nedochádza k prehriatiu ľudského organizmu. Povrch jadra je bez zónovania a matrac je vhodný aj pre spánok na bruchu a tiež pre užívateľov často meniacich polohu pri spánku. Matrac má luxusný designový poťah bez prešitia s rúnom, čím ponúka dokonalý pocit reakcie peny na ľudské telo. Matrac je vhodný na lamelový pevný aj polohovateľný rošt. Celková výška tohto matraca je cca 17 cm. Vďaka použitiu kvalitných pien matrac zaručuje dlhú životnosť a je vhodný pre váhovú kategóriu do 110 kg. Zdravotný matrac je vybavený poťahom z úpletu. Poťah z úpletu je možné vymeniť za poťah Dry fast argentum za príplatok 22Eur do rozmeru 90x200, u vetších rozmerov je cena za poťah na dotaz..

Systém ŘEŠETO:

  • zónové vertikálne otvory dvoch rôznych priemerov
  • dokonalé odvetrávanie matraca
  • zabraňuje prehrievaniu organizmu
  • eliminácia vlhkosti
  • dlhšia životnosť
  • dokonalá hygiena lôžka

Nosnosť: 110 kg
Výška matraca: 17 cm
Vhodný pre lamelový, pevný i polohovací rošt
Tuhosť matraca: 4
Poťah: ÚPLET - snímateľný a prateľný na 60°C
Záruka: 2 roky
Výrobca: D.P.V.


Matrac je v ponuke za akčnú cenu s platnosťou do 28.2.2019.Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: 201-210 cm = +10%, 211-220 cm = +20% alebo v atypickom prevedení - do rozmeru 90x200 cm je bez príplatku. V prípade objednávky iného rozmeru než je v ponuke vyberte najbližší rozmer a skutočný Vami požadovaný rozmer napište v objednávke do "Poznámky" a my Vám pošleme cenovú ponuku.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948/372 362 ON-LINE SPECIALISTA

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 2 roky.
Výška Výška matraca je 17 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 110 kg.
Ortopedické vlastnosti Konštrukcia poskytujúca veľmi dobrú oporu chrbtice.

Späť na výpis produktu