Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac DONA

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

194,- €

MATRAC DONA

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Ortopedický sendvičový matrac so studenou penou,anatomickou vzdušnou konštrukciou, rozdielnou tuhosťou strán a pratelným poťahom, vhodným pre alergikov.Stredná tuhosť.Dokonalý komfort, kopírovania kriviek tela a podpory chrbtice zaisťuje sendvičové jadro s obojstrannou anatomickou profiláciou (2x 5 zón). Obidve strany sú vzdušné a prispôbivé - majú profiláciu CubeCare, vyvinutú pre zdravotné matrace (obmedzuje tlak na telo).Strana SOFT(ružová)je ideálna predovšetkým pre ženy a milovníkov strednej tuhosti. Je vyrobená z jemnej,prispôsobivej a priedušnej peny Flexifoam. Ideálna pre spánok na boku - uvoľnenie ramena a bedrových kĺbov.Strana HARD(biela)je vysoko pružná a přitom pevná STUDENÁ PENA,vďaka čomu uľahčuje otáčanie a je tak vhodná najmä pre mužov a pre tých, ktorí spia aj na bruchu(nedochádza k nadmernému prehnutiu ,,v krížoch"). Stabilizačná stredná vrstva pre stabilitu lôžka a podporu ortopedických vlastností.

  • Výška 19 cm
  • Tuhosť: stredná tuhosť
  • Partnerský matrac: ÁNO - s voľbou tuhosti iba otočením matraca
  • Ložná plocha:HR,Flexifoam
  • Nosnosť: 130kg
  • Poťah:Silverline prateľný na 60°C, prešívaný (dlhšia životnosť), s klimatizačnou vrstvou dutého vlákna (mužov neprehrieva, ženy nechladí, dýcha – odvádza vlhkosť). Vhodné pre alergikov a osoby se zvýšenou potivosťou.
  • Záruka: 3 roky
  • Testovanie matraca:50.000x
  • Výrobca: Comfort
  • Uloženie matraca: Lamelový rošt,Laťkový rošt

Typické rozmery: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200 cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% ceny. Atypické rozmery: do š.100cm + 15% uveďte do poznámky, alebo konzultujte na 0948/372362/.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Stredná tuhosť.Matrac je skôr mäkšia.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.Priedušné
Výška Výška matraca je 19 cm.
Jadro HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu