Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac RAKETA GOLD 16cm

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

342,- €

naša cena

144,- €

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

Matrac RAKETA GOLD 16cm

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi Bulánek ako darček.

Partnerský matrac z pien Flexifoam® s rozdielnou tuhosťou strán.
Strana VISCO RELAX - prispôsobivejšie strana matraca - modrá strana, vyrobená z pamäťovej peny vyššej objemovej hmotnosti, ktorá reaguje na telesné teplo a tlak a svojím odľahčujúcim efektom uľavuje kĺbom (ramená, bedra) a stará tak o pohybový aparát. Jemný masážny efekt sa stará o úľavu stresom napätého svalstva. Stredná tuhosť.
Strana RELAX RAKETA SOFT - mäkší - čierno-biela "DUHA" - použité dva materiály v jednej ložnej ploche, pre násobné uvoľnenie svalstva taktiež sa 7- zónovou profiláciou. Nižšia stredná tuhosť.
Matrac je možné uložiť na latkový rošt alebo lamelový rošt. Matrac je tiež vhodná pre motorové rošty.

  • Poťah: Rhombus - vyrobený z 2 samostatných častí pre jednoduchú manipuláciu. Prešitý PES rúnom pre dobrý odvod vlhkosti, pranie na 60°C
  • Výška matraca: 16cm
  • Nosnosť matraca: do 125 kg
  • Záruka: 2 roky

Nie ste si istí správnym výberom matraca? Potom neváhajte osloviť špecialistu tel: 0948/372362.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Viac o pene pene Flexifoam®
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 2 roky.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 40.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Výška Výška matraca je 16 cm.

Späť na výpis produktu