Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac ARABELA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

1 171,- €

naša cena

586,- €

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

Matrac ARABELA

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Ortopedická partnerská konštrukcia s jadrom s taškovými pružinami (vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti a komfort spánku, odolnosť, tradičný štýl spania) a s prateľným poťahom. Vysoko vzdušné a elastické jadro z cca 384 ks aktívnych taškových pružin a pien Flexifoam®. Česká pružinová oceľ vysokej akosti. Certifikovaná konštrukcia pružinového systému. Pružinové jadro je vystužené v bokoch masivnými zpevňovacími penovými partiami, ktoré zaisťujú oporu pri vstávaní z postele a stabilitu jadra matraca a tým i celého lôžka. Strana Relax SOFT (mäkšia, 7 zónová profilovaná, modrá) je opatrená systémom prevzdušneniaAirForce (horizontálne, pozdĺžne a priečne plus vertikálne vzdušníky. Strana Classic HARD (tuhšia, žltá, rovná masívna vrstva) určena milovníkom tvrdých matracov. Tvrdosť a nosnosť podporená kokos-latexovou rohožou z 100% prírodných vlákien kokosovej palmy. Ideálny matrac pre pevné rošty s medzerami do max. 3 cm alebo uloženie na pevnú dosku. Airforce system odvetraniaVďaka systému AirForce je možné matrac uložiť i na menej priedyšný podklad (napr.. sololitová doska). Snímateľný, deliteľný a prateľný (60 °C) poťah Wellness s funkciou odvodu statického náboja a klimatizačnou vrstvou dutého vlákna.

 • Výška: cca 24 cm
 • Tuhosť: strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšia
 • Partnerský matrac: ÁNO - s voľbou tuhosti iba otočením matraca
 • Zóny matraca: špičkový sedemzónový matrac
 • Jadro matraca: taštičkové pružiny
 • Ložná plocha: Flexifoam®
 • Nosnosť: do 120 kg strana soft - 140 kg strana hard
 • Poťah: - Wellness - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C
 • Záruka: 5 rokov
 • Testovanie matraca: 80.000 mechanických záťažových testov
 • Výrobca: Tropico
 • Vhodné uloženie na pevný laťkový rošt alebo na pevnú dosku i neperforovanú

Predĺžená záruka je podmienená registráciou produktu na https://zaruka.matracetropico.cz/cs. Túto je nutné vykonať najneskôr do 30 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia. Online registráciu vykonáte tu


Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


zavolajte 0948 372 362 alebo napíšte na info@matrace-matex.sk Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200,80x200,85x195,90x190,80x195 a 100x200. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možnoť odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm / napr. namiesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1ks matraca rozmeru 180x200cm/.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volajte 948 372 362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácii o poťahu WELLNESS
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o taštičkovej pružine
Viac o Flexifoam® pene

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 24 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.Poťah matraca je vybavený moderným plastickým vzorom prešitia.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.Unikátna konštrukcia jadra s plastovými pružinami pre maximálny komfort vo všetkých zónach oboch ložných plôch matraca. Vynikajúce prevzdušnenie (efekt pumpy - prirodzené pohyby tela počas spánku stláčajú pružiny, čím dochádza k nasávaniu a vytláčaniu vzduchu). Ventilačný efekt je navyše podporený špeciálnou 3D vetracou mriežkou v poťahu matraca. Skvelé ortopedické a antialergické vlastnosti. Matrac vďaka svojmu vysokému spánkovému komfortu vyhovie aj jedincom, ktorí požadujú komfortný a vzdušný matrac, avšak neakceptujú konvenčný systém s pružinami z kovového drôtu.Priedušné
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Jadro 100% prírodný materiál, ktorý zabezpečuje prevzdušnenie a dodáva matracu vyššiu prirodzenú tuhosť.Pružinový matrac – systém taškové pružinyTepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu