Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac CUREM C2 SPIRIT

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

naša cena

509,- €

Matrac CUREM C2 SPIRIT

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Luxusný model dvojvrstvového matraca s ventilačným jadrom z kategórie High-End matrací. Pre výrobu boli použité najkvalitnejšie materiály súčasnosti: Curefoam™ Visco 85 - vysokoobjemová pamäťová (lenivá) pena a Curefoam™ - studená pena. Postupným vytlačením vzduchu a následným zmäknutím pamäťovej peny vplyvom teploty tela, dosiahneme ideálneho rozloženia váhy. Kritické tlakové body ako napr. oblasť bedier a ramená, nie sú vystavené koncentrovanému tlaku, čo navodzuje príjemný pocit "stavu bez tiaže". Minimalizuje sa tu obmedzenie krvného obehu. Čím vyšší tlak - tým častejšie sa otáčame a znižujeme tak kvalitu spánku/regeneráciu na minimum (porušením spánkových cyklov). Spánok na Curemu Vám vráti energiu. Odporúčané neurology!
Ložná plocha matraca do 200x200cm je vyrobená z jedného kusu.
Mechanicky testované: 200 000x
Výška matraca: 19 cm
Doporučená nosnosť matraca: 130 kg
Poťah matraca: Curem Galaxy, deliteľný na dve polovice a prateľný na 60°C.
Zloženie poťahu: 76 % bavlny najvyššej kvality a 24 % polyesterových vlákien

Regresívna záruka matracov Curem
Regresívne záruka až 10 rokov na jadro matraca. Od 0 do 6 rokov má zákazník právo na plnú úhradu. Od 7 do 10 rokov bude úhrada krátená o 20 % každý rok. zavolejte 733647990-nastavíme vám do variant požadovaný rozměr s cenou


''Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 30%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac o lenivej pene (viscoelastickej)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 10 rokov.
Výška Výška matraca je 19 cm.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 200.000x.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Tvrdosť Skôr tuhšia
Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia zahŕňajúca najnovšie poznatky z oblasti zdravého spania.Prevedenie Classic - rovná ložná plocha
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca je vybavený moderným plastickým vzorom prešitia.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Jadro Chránený materiál značky Curem. Špeciálna lenivej peny vysokej objemovej hustoty najvyššej kvality. Používajú sa výhradne v matracoch Curem. Navodzujú efekt podobný stavu beztiaže. Vynikajúca podpora chrbtice. Pre najvyššie dosiahnuteľný komfort spánku vždy hľadajte ochrannú známku Curemfoam.Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.

Späť na výpis produktu