Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac FLEXONA II

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

242,- €

Matrac FLEXONA II

Matrac z veľmi prispôsobivé lenivej peny Vám dopraje pocit ako by ste spali v oblakoch. Poskytne odľahčenie celému svalstve a dokonale sa poddá každej polohe tela, čím zmierňuje otlačeniu a bolesti chrbta a kĺbov. Ramenná kolíska uľaví ztuhlému krku. Nelepí né jadro matraca pre lepšie odvetrávanie a odstránenie prachu. Matrac je vhodný pre pevné, ručne polohovacie aj motorové rošty. Záruka 3 roky.


Nosnosť: 120kg
Výška matraca: 18 cm
Vhodný na pevný, ručne polohovateľný aj motorový rošt.
Poťah: Galaxi, snímateľný a prateľný na 30°C
Záruka: 3 roky

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 18 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Stredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 30°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 120 kg.

Späť na výpis produktu