Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac MC ELITE SUPER FOX CLASSIC 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

824,- €

naša cena

412,- €

Matrac MC ELITE SUPER FOX CLASSIC 1+1 ZADARMO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Český rodinný matrac s pamäťovou penou. Matrac s pamäťovou a pružnou stranou. Je úžasne pohodlná a ešte lepšie ako kedykoľvek predtým. Pridali sme na vzdušnosti, maximalizovali termoreguláciu a nočné potenie obmedzili na minimum. Zvýšili sme pružnosť, pevnosť a odolnosť matraca. Ľahnite si a spoznajte vynikajúce elastické vlastnosti, dokonalú podporu a odľahčenie tela aj unavené mysle! Obľúbili ste si Fox, a vďaka tomu sme pre vás mohli stvoriť MC Elite Super Fox. Ešte variabilnejší, vzdušnejší a pružnejší. Vysoká variabilita - zvoľte si výšku a profiláciu. MC Elite Super Fox 18,20,22,24,26,28,30 cm.

Visco pena je vyrobená je vyrobená za použitia čisto prírodných surovín. Matrac MC Elite Super Fox ponúkame v dvoch profiláciach - Classic a Wellness. Matrac MC Elite Super Fox Classic je obyčajná rovná visco pena. Obľúbená verzia Wellness ponúka jemnú masážne profiláciu, ktorá spríjemňuje celkový spánok.

Výhody matraca MC Elite Super Fox Classic

 • vyberte si výšku matraca a profiláciu pamäťovej peny!
 • MC Elite Super Fox Classic - variant s masívnou rovno lenivou penou pre vyznávačov klasiky
 • MC Elite Super Fox Wellness - variant s jemnou relaxačný masážny profiláciou pre spánkové gurmánov
 • Paměťová (viscobio) pena. Vyrobená za použitia prírodných surovín: lepšia elasticita a antialergické vlastnosti, zdravie v spálni, ohľaduplnosť k prírode. Super pohodlná, uľaví kĺbom.
 • Studená pena Flexifoam® HR-XF ako druhá strana matraca. Super pružná studená pena napomáha správnej termoreguláciu a zaisťuje extra odrazovú pružnosť. To znamená, že sa pri spánku budete ľahko otáčať.

Druhá strana každej matraca MC Elite Super Fox je vyrobená z húževnatej peny HR-XF Flexifoam® vysokej objemovej hmotnosti. Táto robustná a tuhá pena vysokej hustoty zaisťuje prirodzenú tuhosť a stabilitu celej 7- zónové konštrukcie. Má 7 zón so špeciálnou profiláciou CubeCare v tvare kociek. Pomáha zabrániť pocitu preležaniu - každá kocka reaguje samostatne.

Ramenné kolísky pre uvoľnenie ramena (zabráni pocitu preležaniu). Oceníte najmä pri spánku na boku.

Skvelá voľba pre alergikov - prieduchy v ramenách a pod bedrami slúži tiež ako termoregulačný prvok. Napomáhajúce udržovať v matraci suché a komfortné prostredie.

Poťah Wellness s Thermo & Air Control. Špeciálny odvetrávací systém poťahu skvele spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia či prílišného ochladzovanie. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté. Navyše, s funkciou odvodu statického náboja z tela. Prešitý klimatizačné vrstvou dutého vlákna. Snímateľný, deliteľný a prateľný (60°C).

Matrac je možné uložiť na latkový rošt alebo lamelový rošt.

Odporúčaná maximálna nosnosť 135 kg.

Výška matraca (v cm cca):

 • MC Elite Super FOX 18 - 3 cm visco peny. Pre deti a dorast. Pre tých, ktorým sa domov vysoký matrac nezmestí.
 • MC Elite Super FOX 20 - 4 cm visco peny. Výškový štandard. Komfort za skvelú cenu. Ak môžete, začnite tu.
 • MC Elite Super FOX 22 - 4 cm visco peny. O fúz vyššia, o fúz lepšie. Viac stability, pružnosti a pohodlie. Univerzálne použitie. Lišiacky voľba.
 • MC Elite Super FOX 24 - 4 cm visco peny. Výška s pocitom istoty, ľahké vstávanie aj pre horšie pohyblivé jedinca.
 • MC Elite Super FOX 26 - 4 cm visco peny. Pre kráľa Lišák. Spánok ako víno, vstávanie ako po masle. Od mlaďochů po seniorov.
 • MC Elite Super FOX 28 - 5 cm visco peny. Nový rozmer spánku. Extra vysoká s extra vysokou vrstvou pamäťovej peny (5 cm).

Záruka 6 rokov.

Testované 100.000x


zavolejte 733647990-nastavíme vám do variant požadovaný rozměr s cenou Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac o pene pene Flexifoam®
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.Ramenná kolíska – na uvoľnenie ramena počas spánku na boku
Záruka Záruka na matrac je 6 rokov.
Výška Výška matraca je 26 cm.Výška matraca je 24 cm.Výška matraca je 22 cm.Výška matraca je 20 cm.Výška matraca je 18 cm.Výška matraca je 28 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Mierne vyššia tuhosťSkôr tuhšia
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 100.000x.

Späť na výpis produktu