Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac MC FOX Classic AKCIA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

765,- €

naša cena

383,- €

Matrac MC FOX Classic

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.
Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma

  • Nechajte sa príjemné niest vrstvou lenivej Bio-Viscopeny, uložené na bloku Flexifoam® peny
  • Použitie bioviscopeny zaručuje najvyšší možný spánkový komfort bez narušenia krvného obehu v kritických tlakových bodoch (boky, ramená) BIO
  • Mäkšiu stranu ponúkame s rovnou Classic lenivou penou , alebo Wellness s jemnou masážnou profiláciou
  • Tuhšia strana matraca s modrou penou je 7-mi zónovo priečne profilovaná. Jadro je vhodné aj pre alergikov. Pri spánku na boku oceníte ramenné kolísky
  • MC FOX 16, 20 a 24 cm má 4cm vrstvu visco peny. MC FOX 28 cm má 5cm visco peny
  • Tuhosť: stredná (16cm) až tuhá (28cm)
  • Nosnosť: do 135kg
  • Záruka: 6 rokov

Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


Vybrať mozete zo 4 výšok matraca dla vašich potrieb: MC FOX 16, 20, 24 a 28 cm - Ceny nájdete vo Variantách výrobku


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm.Zavolajte 0948372362, nastavíme Vám do variantov požadovaný rozmer s cenou Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%. Matrace je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: +10 cm = +10%, + 20 cm = +20%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 nebo 180x200 cm (napr.. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca s rozmerom 160x200 cm).


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch(nad š100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Viac o poťahu WELLNESS LINE
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové chrániče a poťahy (dla vášho výberu).
Viac o lenivej BIO pene (viscoelastickej)
Viac o pene Flexifoam®

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.Prevedenie Classic - rovná ložná plochaRamenná kolíska – na uvoľnenie ramena počas spánku na boku
Záruka Záruka na matrac je 6 rokov.
Výška Výška matraca je 24 cm.Výška matraca je 20 cm.Výška matraca je 16 cm.Výška matraca je 28 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Mierne vyššia tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 100.000x.

Späť na výpis produktu