Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac MC FOXÍK Wellness 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

683,- €

naša cena

342,- €

Matrac MC Foxík Wellness

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma

Matrac pre deti a študentov - vďaka svojej výške 14cm vhodná aj do prísteliek. Matrac v akcii s možnosťou voľby profilácie a výšky. Kombinácia pružných a vzdušných pien Flexifoam pre mladšie deti na jednej strane a druhá strana je s lenivou bio penou - oranžová (vhodná pre alergikov), tá je určená starším deťom a študentom. Ložná plocha matraca MC Foxík je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácie pien podľa rôznych zaťažení v jednotlivých oblastiach - hlava, ramená, trup, boky, nohy). Matrac zaistí vysoký komfort a má dobré ortopedické vlastnosti.
Prateľný 2 - dielny poťah s funkciou odvodu statického náboja z tela pre hlboký spánok. Matrac MC Foxík má klimatizačnú vrstvu z dutého vlákna, ktorá zvyšuje priedušnosť matraca a obmedzuje potenie. Matrac má tiež ramennú kolísku, ktorá napomáha zabrániť preležaniu ramena pri spánku na boku.

V akcii je možno objednať 1ks Wellness a 1ks Classic - nutno uviesť v poznámke.

 • Výška matraca MC Foxík: cca 14 cm
 • Tuhosť matraca: tuhšie stred (pre mládež a deti) - strana soft - mäkšia a strana hard - tvrdšie
 • Partnerská matraca: voľba tuhosti jednoduchým otočením matraca
 • Zóny matraca: sedemzónový matrac
 • Jadro matraca: Flexifoam® vzdušná pena v jadre matraca
 • Ložná plocha: 1 strana lenivá pena - 3cm - oranžová, 2 strana pena Flexifoam® - modrá
 • Nosnosť matraca: do 85kg
 • Poťah matraca: Wellness line - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C
 • Záruka: 6 rokov
 • Testovanie matraca: 100.000 mechanických záťažových testov
 • Vhodné uloženie matraca do postele na lamelový alebo latkový rošt

Poťah Wellnes Line

Poťah matraca MC Foxik vybavený funkciou odvodu statického náboja z tela pre hlboký spánok. Je snímateľný a konštrukčne riešený z dvoch samostatných polovíc tak, aby bolo možné vyprať len jeden diel, nepreťažiť práčku a matrac bez obmedzenia používať aj keď polku poťahu máte práve v práčke.

Matrac z viscoelastickej peny (lenivej alebo termopeny)

Komfort najvyššej triedy, Klima-Tex technológie a tvarová pamäť peny umožňujú citlivo reagovať na telesné teplo, vďaka tomu dokáže tento jedinečný materiál plne reflektovať krivky tela. Poskytuje ideálne rozloženie váhy a minimalizuje koncentráciu tlaku na boky a ramená, čím znižuje počet otočení za noc (ideálne je do 60x/noc). Lenivá pena pri kontakte s ľudským telom umožní vytlačiť vzduch do okolia a to vďaka otvorenej bunkovej štruktúre peny. Necítime takmer žiadny protitlak, a to pri akejkoľvek váhovej kategórii pri všetkých režimoch spánku (na chrbte, na boku). Vďaka týmto vlastnostiam sa neprerušuje krvný obeh v priebehu spánku a častým otáčaním sa tak nenarušuje priebeh spánkových cyklov dôležitých pre regeneráciu organizmu a odpočinok.

Matrac s jadrom Flexifoam ®

Pena Flexifoam ® = nová tepelne modifikovaná kompaktný PUR pena vyrábaná výhradne firmou Hilding Anders ČR , as ; Flexifoam ® patrí k novej generácii PUR pien , ktoré sú charakteristické vysokou elasticitou , tvarovou stálosťou , húževnatosťou a dlhou životnosťou . Matrace vyrobené z flexi pien zahŕňajú širokú škálu typov , od štandardných , až po luxusné zónové sendviče . Cirkulácia vzduchu sa u nového typu flexi peny blíži vzdušnosti u matracov sa studenou HR penou , napriek tomu odporúčame uloženie na priedušný podklad - lamelový rošt , ktorý zlepší ich anatomické vlastnosti a predĺži ich životnosť . Matrace vyrobené z peny Flexifoam ® dodávame v podobe monoblokov , alebo ako sendviče . V závislosti na zložení sendviča , kombinácii rôznych gramáží pien a perforácii jadra či nosnej vrstvy poskytujú vynikajúce podmienky pre spánok . Zloženie sendviča je špecifické pre každý typ matraca a má vplyv na tuhosť a ortopedické a relaxačné vlastnosti matraca .


Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 100x200 a 80x195 cm. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%. Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: +10 cm = +10%, + 20 cm = +20%. Matrac v akcii 1+1 : namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmere 180x200 cm). Možnosť predĺženia do 210cm + 10%, do 220cm + 20% prirážka, atypy do rozmeru 100x200cm + 10% prirážka.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom. Cenu neštandardných rozmerov konzultujte na tel č 0948/372362 (9-16:30 v prac.dní)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Záruka Záruka na matrac je 6 rokov.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PURBio peny majú vlastnosti studených pien, na ich výrobu sú však namiesto ropy, použité prírodné materiály (oleje zo sóje, skočca, repky a slnečnice).
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 100.000x.
Výška Výška matraca je 14 cm.
Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia zahŕňajúca najnovšie poznatky z oblasti zdravého spania.Prevedenie Classic - rovná ložná plochaPrevedenie Wellness - masážna profiláciaRamenná kolíska – na uvoľnenie ramena počas spánku na boku
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.Ženy či vyznávači mäkšieho poležanie
Nosnosť Nosnosť do 85 kg

Späť na výpis produktu