Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac SOLAR FLEXI

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

240,- €

Matrac SOLAR FLEXI

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Bulánek Maxi ako darček.

Luxusný ortopedický matrac so zvýšenou tuhosťou, odrazovú pružnosťou a nosnosťou. Dokonalé ortopedické pohodlie vďaka jadru SpineProtector sa zónovou ochranou chrbtice. Prateľný poťah.

Zóny s dôrazom na zvýšenú pevnosť a odolnosť v panvovej oblasti sú zároveň šetrné ku bedrovým a ramenným kĺbom (oceníte pri spánku na boku). Profilácia navyše odvetráva pot. SpineProtector (čierna vrstva) obmedzuje protitlak na telo pri spánku. Zaisťuje tak optimálnu podporu chrbtice a rozloženie hmotnosti. Peny Flexifoam®.

Strana RELAX - pružná, zónová, s relaxačným účinkom na uvoľnenie stresom napätého svalstva.
Strana CLASSIC - bez masážna profilácia, pre milovníkov klasického ležanie.

Poťah Medical Concept - s prírodnými vláknami Tencel® Lyocell® rýchloschnúci, zaisťuje vynikajúcu hygienu lôžka. Dvojdielna konštrukcia. Prešívaný. Obojstranná klimatizačné termoregulačné vrstva dutých vlákien ženy nechladí a muža neprehrieva a je vzdušná Prací na 60 ° C, vhodný pre alergikov.

Výška matraca: cca 21 cm
Výška jadra: cca 20cm Doporučená nosnosť: do 150 kg
Záruka: 4 roky
Testované: 40.000x
Vhodné uloženie: lamelový rošt


Typické rozmery matraca: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = + 30% ceny. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch (nad š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca veľmi dobrú oporu chrbtice.
Záruka Záruka na matrac je 4 roky.
Výška Výška matraca je 21 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Matraca má vysokú tuhosť
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 40.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť 150 kg
Jadro Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu