Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac SOLAR MOON XL

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

240,- €

Matrac SOLAR MOON XL

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Bulánek Maxi ako darček.

Pevná a tuhý ortopedický matrac "monoblok" so zvýšenou nosnosťou. 7 zón. Prateľný poťah.
Zóny na oboch stranách rešpektujú požiadavku na univerzálnosť matrace - spánok vo všetkých polohách (na boku, na chrbte i na bruchu). Obojstranná konštrukcia zaisťuje najdlhšiu možnú mechanickú i hygienickú výdrž. Pena Flexifoam® vysokej objemovej hmotnosti. Pružná, vzdušná, odolná. Vyššia tuhosť.

Poťah Aegis ® s bavlnou a povrchovou ochranou AegisTM, ktorá aktívne bojuje proti roztočom, plesniam a tým alergiám a astmatům. Matrac je tak veľmi vhodná pre alergikov! Rýchloschnúci poťah je jemný na dotyk, biely, s jemnými akcentami modrej. Dvojdielna konštrukcia. Prešívaný. Obojstranná klimatizačné termoregulačné vrstva dutých vlákien ženy nechladí a muža neprehrieva a je vzdušná. Prateľný na 60 ° C, vhodný pre alergikov.

Výška matraca: cca 21 cm
Výška jadra: cca 19 cm
Doporučená nosnosť: do 140 kg
Záruka: 5 rokov
Testované: 50.000x
Vhodné uloženie: lamelový rošt, prípadne latkový rošt


Typické rozmery matraca: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = + 30% ceny. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%.
'' Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch (nad š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru dostanete obratom.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca veľmi dobrú oporu chrbtice.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 21 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Tvrdosť Matraca má vysokú tuhosť
Jadro Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu