Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac LATEX MILA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

1 416,- €

naša cena

708,- €

Matrac LATEX MILA 1+1 ZADARMO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Matrac Latex Mila. Špičkový český sendvičový matrac s latexom, hybridnými penami a pamäťovou penou. Navyše, s funkčným prateľným poťahom, s prírodnými vláknami.

• Ak vezmete to najlepšie, čo máte a spojíte to dohromady, čo vznikne? Matrac Latex Mila. A rozhodne to nie je torta od psíčka a mačičky.
• Matrac Latex Mila spája tie najlepšie a dôkladne testované materiály, používané v konštrukcii matracov. Prináša nevídané pohodlie a termoreguláciu (tepelný komfort a obmedzenie potenia).
• Matrac bol navrhnutý v spolupráci s ortopédom.
LATEX - Masívna latexová vrstva, s 5- zónami, s perforáciou pre vysokú vzdušnosť. Vysoký objem cca 60 kg/m3 na dlhú životnosť. Ramenné zóny sú šetrné k tým, ktorí spia na boku.
XDURA - Najodolnejšia pena všetkých dôb je pohodlná, pružná, vzdušná a prirodzene poddajná. Netlačí, podopiera, dýcha a mechanicky vydrží skoro všetko. Otvorené bunky zaistia prirodzené odvetranie a obmedzenie potenia. Objem cca 58 kg/m3.
HY Blue - Hybridná pena dokonalo kopíruje telo, má optimálnu pružnosť a tuhosť. Ramenné odľahčujúce zóny pre nerušený spánok na boku.
VISCO - pamäťová pena na odľahčenie unaveného tela a mäkší pocit ležania.
Poťah Thermo, s vysokým podielom prírodných vlákien, sa ľahko zbavuje vlhkosti a napomáha udržať správnu telesnú teplotu počas spánku. Poťah je dvojdielny a prateľný na 60°C.
• Technológia Thermo&Air Control je odvetrávajúci systém poťahu, ktorý skvelo spolupracuje s jadrom matraca. Zaisťuje termoreguláciu, teda spánok bez prehrievania a potenia, či prílišného ochladzovania. Pomáha udržať lôžko suché a hygienicky čisté.
• Odporučené uloženie: pevné i polohovacie lamelové rošty, najlepšia voľba pre motorovo polohovateľné rošty
• Výška matraca: cca 22 cm.
• Odporučená maximálna nosnosť až 135 kg
• Predĺžená záruka 7 rokov na jadro matraca
• Testované 150.000x


zavolejte 733647990-nastavíme vám do variant požadovaný rozměr s cenou Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 100x200 cm.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Výška Výška matraca je 22 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Směsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 135 kg.
Záruka Záruka na matrac je 7 rokov.

Späť na výpis produktu