Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac LATEXY

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

344,- €

naša cena

200,- €

Matrac LATEXY

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Luxusný latexový matrac obľúbený pre svoju nezameniteľnú charakteristiku ležania. Nevhodný pre vyznávačov tvrdších matracov. Má najvyššiu celkovú elasticitu a preto je vyhledávanou voľbou v kombinácii s elektric. polohovacím roštom, kde umožňuje i dlhodobé nastavenie v "extrémnych" polohách (i bez zaťaženia). Užívateľ sa nemusí obávať následnej trvalej deformácie. Odvetrávanie jadra zaisťujú 3-zónovo umiestnené kanáliky v rôznych priemeroch. Matrac je vybavený dvoma poťahmi, pričom poťah RELAXTAC je snímateľný na 2 polovice a prateľný na 60°C.
Výška:15cm

Typické rozmery: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných (nad š.100cm) rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom. Cenu neštandarných rozmerov konzultujte na tel.č. 0948/372362 9-17:30 (v prac.dňoch)

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 15 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Tvrdosť Mäkká
Odporúčané použitie Ženy či vyznávači mäkšieho poležanie

Späť na výpis produktu