Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac MATEX LATEX VISCO 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

1 560,- €

naša cena

780,- €

Matrac MATEX LATEX VISCO 1+1 ZADARMO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Spojenie latexu a pamäťové (visco) peny. Spojenie pohodlia a odolné pružnosti. Absolútna odľahčenie tela bez visco peny, bez potenia.

Latex - vďaka tomu, že je konštrukčne umiestnený nad vrstvou pamäťovej peny, obmedzuje aktívne prehrievaniu tela (dokonalá termoregulácie aj pre jedincov so zvýšenou potivosťou).

VISCO 45 - pamäťový efekt pre odľahčenie kĺbov a stresom unaveného tela. Podpora a pohodlie.

Základňa z pružnej, odolnej robustné peny Flexifoam®. Zvýšená tuhosť, vzdušnosť, odolnosť a 7- zónové anatomické členenie s profiláciou CubeCare, vyvinutú pre zdravotné matrace (obmedzenie tlaku na telo). Panvové výstuha zaisťuje dlhú životnosť a zvýšenú podporu v oblasti koncentrovaného tlaku. Ramenné zóny uvoľní rameno pri spánku na boku, čím napomôžu zamedziť jeho preležaniu.

Prateľný funkčný poťah WELLNESS v bielej farbe s jemnými striebristými tónmi. Pomáha obmedzovať nabíjanie statickou elektrinou, je priedušný a jemný na dotyk. Obojstranne prešívaný klimatizačné vrstvou dutých vlákien (termoregulácie, odvod vlhkosti). Dvojdielna konštrukcia + integrovaná separačná vrstva, podšitá do poťahu pre ľahké navliekanie. Prateľný na 60°C.

Vhodné uloženie: Ideálne lamelový pevný či polohovací rošt, prípadne latkový rošt. Maximálna medzera medzi latkami / lamelami = 4 cm.

  • Nosnosť: do 150 kg
  • Záruka: 5 rokov

zavolejte 733647990-nastavíme vám do variant požadovaný rozměr s cenou Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu WELLNESS LINE
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac informácií o materiále latex
Viac o pene Flexifoam®

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 24 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PURSměsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť 150 kg

Späť na výpis produktu