Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac AKASHA

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 5 pracovných dní

doprava

zadarmo

naša cena

258,- €

Matrac AKASHA

Vysoko luxusný matrac kombinovaný z kvalitných studených HR pien a roznášacej vrstvy z Visco peny. Jadro je tvorené zámkovým spojom z dvoch kvalitných studených pien (40 kg/m³ a 38 kg/m³). Jedna strana matraca poskytuje vysokú vrstvu Visco elastickej peny, v ktorej sú najnovšou technológiou "Řešeto" vytvorené otvory, a to až do stredu základného jadra. Vďaka prepojeniu vertikálnych a horizontálnych otvorov je jadro dokonalo priedušné. Druhá strana matraca ponúka roznášaciu vrstvu z HR studenej peny (35 kg/m³) s antidekubitným prierezom, kde priečne a pozdĺžne profilovanie povrchu jadra lepšie kopíruje tvar tela. Matrac je vybavený prateľným, zónovo prešitým poťahom Aloe Vera. Celková výška matraca v poťahu je cca 19 cm. Matrac je vhodný na pevný a polohovateľný lamelový rošt a je určený pre váhovú kategóriu do 130 kg.

Systém ŘEŠETO:

  • zónové vertikálne otvory dvoch rôznych priemerov
  • dokonalé odvetrávanie matraca
  • zabraňuje prehrievaniu organizmu
  • eliminácia vlhkosti
  • dlhšia životnosť
  • dokonalá hygiena lôžka

Nosnosť: 130kg
Výška matraca: 19 cm
Vhodný na pevný a polohovateľný lamelový rošt.
Tuhost matraca: žltá strana - 2, sivá strana - 3
Zóny matraca: žltá strana - 7 zón, sivá strana - 5 zón
Poťah: Aloe Vera snímateľný a prateľný na 60°C
Záruka: 3 roky
Výrobca: D.P.V.


Matrac je v ponuke za akčnú cenu s platnosťou do 28.2.2019.


Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: 201-210 cm = +10%, 211-220 cm = +20% alebo v atypickom prevedení - do rozmeru 90x200 cm je bez príplatku. V prípade objednávky iného rozmeru než je v ponuke, vyberte najbližší rozmer a skutočný Vami požadovaný rozmer napište v objednávke do "Poznámky" a my Vám pošleme cenovú ponuku.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948/372 362 ON-LINE SPECIALISTA


Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o studenej pene HR

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Mierne vyššia tuhosťStredná tuhosť.
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.HR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Výška Výška matraca je 19 cm.
Vhodnosť pre alergikov Priedušné

Späť na výpis produktu