Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac FUNNY

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

naša cena

144,- €

Matrac FUNNY

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Partnerský matrac s ložnou plochou z Biopeny v kombinácii s odolnou Flexifoam penou. Biopena má vynikajúcu elasticitu, výborné anatomické vlastnosti, dlhú životnosť a vysokú vzdušnosť. Suroviny z ropy sú pri jej výrobe z časti nahradené prírodnými olejmi, tu z rastliny Verenga. Pre zlepšenie prekrvenia je ložná plocha jemne profilovaná v 7 zónach. Spájaná pena RE/80 dáva matracu vítanú tuhosť jadra a znižuje možnosť väčšieho preležania.
Poťah Aloe Vera prešívaný dutým vláknom s prírodnými antibakteriálnymi enzýmami je deliteľný na 2 polovice a prateľný až na 60°C. Vhodný tiež pre alergikov.
Výška : cca 16cm
Nosnosť do 130 kg.
Záruka: 2 roky


Typické rozmery: 80x195,80x200,85x195,90x200, 90x190 a 100x200cm
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov.
Predlženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm +20% ceny. Atypicke rozmery do š.100cm = príplatok +15%.
Faktúru obdržíte obratom. Cenu neštandartných rozmerov konzultujte na tel.č. 0948/372362 9-17:30 v prac.dňoch/

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 2 roky.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Výška Výška matraca je 16 cm.

Späť na výpis produktu