Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac AUSTIN AIR 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

1 416,- €

naša cena

708,- €

Matrac AUSTIN AIR 1+1 ZADARMO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Matrac s multi- taštičkovými pružinami a latexom. Robustný partnerský taštičkový matrac, spájajúci tie najlepšie materiály pre zdravý spánok. Hebkosť latexu, vzdušnosť studenej peny, stabilitu kokosovej dosky a maximálny komfort unikátneho pružinového jadra MultiPocket = vzdušnosť, vynikajúce ortopedické vlastnosti, komfort spánku a odolnosť.

  • Taštičkové pružiny. Vysoko vzdušné a elastické 7-zónové jadro MultiPocket z cca 555 ks taštičkových pružín. Pružinové jadro je vystužené masívnymi partiami z peny Flexifoam®, ktoré zaisťujú oporu pri vstávaní a stabilitu jadra matraca, a tým aj celého lôžka.
  • Latexová vrstva; Perforovaná 3 cm vrstva priedušného a vysoko tvarovateľného antibakteriálneho latexu. Zažite hebkosť pohodlia!
  • Ešte väčšia pružnosť latexu. Na mäkšej strane (pod latexovou vrstvou) je použitá veľmi pružná studená pena Medium (45 kg/m3). Výborná odrazová pružnosť pre ľahké otáčanie.
  • Pružnosť a tuhosť. Tuhšia strana matraca disponuje sendvičom dvoch studených pien rozdielnej tuhosti. Je vystužená vrstvou z prírodných kokosových vlákien, spojených latexom pre maximálnu odolnosť a pružnosť celej konštrukcie.
  • Prateľný poťah s prírodnými vláknami. Odolný snehobiely poťah Tencel s prírodnými vláknami. Prateľný (60 °C) dvojdielny, prešitý extra silnou klimatizačnou vrstvou dutého vlákna. Moderný ornamentálny vzor prešívania skvelo drží tvar.
  • Odporučené uloženie na pevné lamelové či latkové rošty. Možno použiť i s prevetranou pevnou doskou.
  • Odporučená maximálna nosnosť do 145 kg.
  • Výška matraca 26 cm.
  • Záruka 7 rokov.
  • Testované 150.000x

zavolejte 733647990-nastavíme vám do variant požadovaný rozměr s cenou ''Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozměru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné odobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch (nad š.100cm) a pri matracoch s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacerých kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nieste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu TENCEL
Viac o studenej pene HR

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Výška Výška matraca je 26 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Ortopedické vlastnosti Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Jadro 100% prírodný materiál, ktorý zabezpečuje prevzdušnenie a dodáva matracu vyššiu prirodzenú tuhosť.Pružinový matrac – systém taškové pružinyHR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Směsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov
Nosnosť max. nosnosť do 145 kg
Záruka Záruka na matrac je 7 rokov.

Späť na výpis produktu