Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac CONTINENTAL PLUS

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

296,- €

naša cena

172,- €

Matrac CONTINENTAL PLUS

PREDAJ IBA V E-SHOPE!

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Komfortný, partnerský matrac s jadrom s taštičkovými pružinami - každá pružina je uložená v samostatnom lôžku, reaguje teda zvlášť a prináša tak so 7-mi zónovú profiláciou ložných plôch ideálne ortopedické vlastnosti a vysokú vzdušnosť. Kokos-latexová doska zaistí partnerom s odlišnými požiadavkami na tuhosť možnosť voľby strany.

  • Strana soft - sedemzónový masážny profil zložený z pien Flexifoam rôznej tuhosti + v bedrovej oblasti vsadená odolná a pružná HR studená pena.
  • Strana hard - masívna vrstva peny Flexifoam spevnená kokos-latexovou doskou
  • Poťah matraca RELAXTIC je snímateľný na dve polovice a prateľný do 60 ° C.
  • Výška matraca: 20 cm
  • Doporučená nosnosť: do 140 kg
  • Tuhosť: stredná + tuhší stred
  • Záruka: 4 roky

Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


zavolajte 0948372362 - nastavíme vám do variantov požadovaný rozmer s cenou Typické rozmery matraca: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Predlženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm +20% ceny.
Predávajúcí si vyhradzuje právo požadovať zálohovú platbu, pri atypických či neštandardných rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacej kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volajte 948 372 362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácii o poťahu RELAXTIC
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o taštičkovej pružine
Viac o Flexifoam® pene
Viac o studenej HR pene

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 4 roky.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.Priedušné
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.
Jadro 100% prírodný materiál, ktorý zabezpečuje prevzdušnenie a dodáva matracu vyššiu prirodzenú tuhosť.Pružinový matrac – systém taškové pružinyHR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu