Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac SPIRIT SUPERIOR COMODORE 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

bežná cena

2 032,- €

naša cena

1 016,- €

Matrac SPIRIT SUPERIOR COMODORE

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednaní 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Luxusný taštičkový pružinový matrac s výškou 30cm. LATEX 3 cm super jemná vrstva s perforáciou - vzdušnosť a jemnosť - nič sa netvaruje lepšie! VISCO 3 cm pena strednej tuhosti - ľahkosť a úľava pre celé telo – beztiažový stav tela a mysli. HR 3 cm studená pena vyššej tuhosti - zvýšená pružnosť, pevnosť, podpora, jednoduchá zmena polohy pri spánku. Super-Multi-Pocket AirForce Airforce system odvětrání 18 cm jadro z taškových pružin s dokonalou reakciou vo viac než 1500 bodoch. Jadro zaručuje dokonalú kopírovateľnosť a podporu chrbtice. Bezkonkurenčná vzdušnosť vďaka priečnym kanálikom. Vysoká dynamická odozva - Každá pružinka odvádza na 100% svoju prácu presne tam, kde Vaše telo potrebuje. HR 2 cm studená pena na reverznej strane matraca s pružným komfortom. Luxusný prateľný poťah s 3D ventiláciou a klimatizačnými vrstvami dutého vlákna - termoregulácia, hygiena. Poťah je vyrobený z 2 časti pre ľahkú manipuláciu. 1/2 CORVUS AIR robustná biela látka so šedými tónmi, prateľnosť: 60 °C; 2/2 VOGUE v šedom designe obsahuje 30% prírodných vlákien, prateľnosť: 40 °C; superjemná na dotyk.

  • tuhosť matraca vyššia stredná až vyššia
  • výška 30cm
  • luxusný poťah je snímateľný na dve poloviny a prateľný
  • nosnosť 150kg
  • záruka 8 rokov
  • doporučené uloženie: pevná doska, lamelový alebo pevný laťkový rošt

Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200, 80x200, 85x195, 90x190, 80x195, 100x200 cm. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s príplatkom 10%. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka je možné zobrať 1 ks matraca v rozmere 120x200, 140x200, 160x200 nebo 180x200 cm (napr. miesto 2 matracov 80x200 môžete mať za rovnakú cenu 1 ks matraca rozmeru 160x200 cm).
Predavajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viacej kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948 372362 ON-LINE SPECIALISTA, e-mail zilina@matrace-matex.sk.


Viac o lenivej pene
Viac o studenej pene HR
Více o latexu

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Skôr tuhšia
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Pružinový matrac – systém taškové pružinyHR-pena; z časti otvorená bunková štruktúra a hrubšie steny buniek dávajú matraci väčšiu odolnosť v tlaku, pružnosť a lepšie odvetranie 
Směsice umelého a prírodného kaučuku, jadro je odvetranie v 3 zónach kanáliky rôznych prierezov
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 200.000x.
Ortopedické vlastnosti Konštrukcia zahŕňajúca najnovšie poznatky z oblasti zdravého spania.
Vhodnosť pre alergikov Unikátna konštrukcia jadra s plastovými pružinami pre maximálny komfort vo všetkých zónach oboch ložných plôch matraca. Vynikajúce prevzdušnenie (efekt pumpy - prirodzené pohyby tela počas spánku stláčajú pružiny, čím dochádza k nasávaniu a vytláčaniu vzduchu). Ventilačný efekt je navyše podporený špeciálnou 3D vetracou mriežkou v poťahu matraca. Skvelé ortopedické a antialergické vlastnosti. Matrac vďaka svojmu vysokému spánkovému komfortu vyhovie aj jedincom, ktorí požadujú komfortný a vzdušný matrac, avšak neakceptujú konvenčný systém s pružinami z kovového drôtu.
Nosnosť 150 kg
Záruka Záruka je 8 let.

Späť na výpis produktu