Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac ENIGMA 1+1 ZADARMO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

628,- €

naša cena

314,- €

PREDAJ IBA V E-SHOPE

Matrac ENIGMA

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

Pri objednani 1 ks do rozmeru 100x200 cm vrátane dostanete automaticky druhý kus zdarma.

Komfortný partnerský matrac s výškou 20 cm. Obidve strany majú rozdielnu tuhosť pien Flexifoam®. Strana Soft (mäkšia) je jemná s nežne masirujúcou vlnkou. Strana Hard (tuhšia) so 7 masážnými zónami. Stredná časť jadra z húževnatej peny Flexifoam® zaručuje vďaka hrebeňovým prieduchom vysokú vzdušnosť.. Poťah Silver Line je antialergický. Poťah matraca je snímateľný a prateľný na 60°C (pre jednoduché pranie v domácich podmienkach - je vyrobený z dvoch samostatných polovic).

 • Výška: cca 20 cm vrátane poťahu
 • Tuhosť matraca: strana soft - mäkkšia a strana hard - tvrdšia
 • Partnerský matrac: Áno - s voľbou tuhosti iba otočením matraca
 • Zóny matraca: 7 anatomických zón
 • Jadro matraca: Flexifoam® s hrebeňovým odvetraním
 • Ložné plochy: Flexifoam® různé hustoty
 • Nosnost: do 130 kg
 • Poťah: Silver Line - snímateľný, deliteľný na dve časti a prateľný na 60°C
 • Záruka: 4 roky
 • Testovanie matraca: 50.000 mechanických záťažových testov
 • Výrobce: Tropico
 • Vhodné uloženie matraca do postele na pevný laťkový alebo polohovateľný lamelový laťkový rošt (mechanický alebo motorový), prispôsobí sa pod záťažou

Predĺžená záruka je podmienená registráciou produktu na https://zaruka.matracetropico.cz/cs. Túto je nutné vykonať najneskôr do 30 kalendárnych dní od dátumu zakúpenia. Online registráciu vykonáte tu


Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


zavolajte 0948372362 - nastavíme vám do variantov požadovaný rozmer s cenou Akcia prebieha do odvolania. Platí pre rozmery matracov 90x200,80x200,85x195,90x190,80x195 a 100x200. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 10%. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Matrace v akcii 1+1: namiesto 2 ks v typickom rozmere jednolôžka možnoť odobrať 1 ks matraca v rozmere 140x200, 160x200 alebo 180x200 cm / napr. namiesto 2 matracov 90x200 môžete mať za rovnakú cenu 1ks matraca rozmeru 180x200cm/.


Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Viac informácií o SILVER LINE
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o pene Flexifoam®

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 4 roky.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uloženie na lamelový rošt, matrac je vhodný aj na polohovací rošt, matrac kopíruje rošt pod záťažou.
Tvrdosť Skôr tuhšiaStredná tuhosť.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 130 kg.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.
Jadro Tepelne modifikovaná pena PUR

Späť na výpis produktu