Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac HYPNOS PLUS

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

atypicke rozmery:

dostupnost

skladom i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

expedícia do 24 hodín

doprava

zadarmo

bežná cena

340,- €

naša cena

272,- €

Dr_Sleep_Matrace_MATEX_SK_odporuca

Matrac HYPNOS PLUS

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Matex Maxi ako darček.

  • Komfortný tuhší matrac, pri zaťažení nad 90 kg vnímaný ako príjemný tuhostný stred
  • Konštrukcia jadra, sa dvomi úložnými plochami (SOFT a HARD) za použitia troch druhov pien
  • Ložnú plochu (SOFT) matraca tvorí veľmi jemná lenivá pena (pena s pamäťou = termopena) zmierňujúci tvorbu preležanín - spríjemňuje zaľahnutie , nekomplikuje otáčanie
  • Jadro zo spájanej RE peny tvorenej zmesou studených, lenivých a Flexifoam pien, poskytuje prirodzenú tuhosť , zvyšuje nosnosť pri zachovaní optimálnych anatomických vlastností
  • Ložná plocha (HARD) je tvorená pružnou Bio penou
  • Poťah matraca: Silver Line, je snímateľný, prateľný na 60°C
  • Výška: 20 cm Najlepší v kategórii
  • Nosnosť: do 145 kg
  • Záruka: 5 rokov
  • Matrac je možné uložiť na latkový rošt alebo lamelový rošt.

Novo ponúkame zákazníkom delená jadra dvojlôžka (od šírky 160cm). Partnerský matrac tak má zvonka jeden poťah a vnútri dve oddelené jadrá matracov, takže partneri, ktorí sa o posteľ delia, si môžu nastaviť stranu/tvrdosť podľa svojich potrieb. Neobmedzujete sa teda len na jednu tuhosť a naviac získate komfort jednoho veľkého matraca.


Zavolajte 0948372362, nastavíme Vám do variantov požadovaný rozmer s cenou Typické rozmery matraca : 80x195 , 80x200 , 85x195 , 90x200 , 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Atypické rozmery + 15% .
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať zálohovú platbu, pri atypických či neštandardných (nad š.100cm) rozmeroch au matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istí výberom? Radi Vám poradíme: volajte 0948372362 ON-LINE ŠPECIALISTA


Viac informácií o poťahu SILVER LINE
V prípade poškodenia je možné zakúpiť nové poťahy alebo chrániče (podľa Vášho výberu).
Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o pene Flexifoam®

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Ložná plocha matraca je vybavená masážnou profiláciou, ktorá jemne masíruje a napomáha tak k prekrveniu, uvoľnenie svalstva a celkovej relaxácii.Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 5 rokov.
Výška Výška matraca je 20 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Matraca má vysokú tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PURTlakom spájaná pena PUR.
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 80.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Poťah je prešitý dutým vláknom pre maximálny komfort, prevzdušnenie a podporu antialergických vlastností.Matrac je vhodný pre alergikov.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.

Späť na výpis produktu