Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac LINEA VISCO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 5 pracovných dní

doprava

zadarmo

naša cena

284,- €

Matrac LINEA VISCO

Luxusný antibakteriálny 5-zónový matrac, ktorého jadro tvorí 5-zónové dvojtuhostné taštičkové jadro (dva rôzne priemery drôtu) je doplnený z jednej strany kvalitnou antibakteriálnou penou a zo strany druhej VISCO penou. Antibakteriálna pena eliminuje výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesní a húb. Visco pena zaistí dokonalé prispôsobenie se ľudskému telu vďaka reakcii VISCO peny na váhové zaťaženie. Matrac je vhodný pre vyššie váhové zaťaženie pri zachovaní maximálneho komfortu a dokonalej relaxácie. Súčasťou jadra matraca je separačný poťah pre maximálne využitie špeciálnych vlastností odnímateľného, prateľného, zónovo prešitého poťahu. Matrac zaručuje vysokú priedušnosť a životnosť. Celková výška matraca v poťahu je cca 21 cm a je vhodný na lamelový rošt pevný, latový a pevný rošt s odvetrávaním. Matrac zaručuje vysokú životnosť a je pre váhovú kategóriu do 150 kg. Matrac je dodávaný v poťahu DRY FAST ARGENTUM.


Nosnosť: 150kg
Výška matraca: 21 cm
Vhodný na lamelový rošt pevný, latový a pevný rošt s odvetrávaním.
Tuhost matraca: žltá strana - 3, červená strana - 4
Poťah: DRY FAST ARGENTUM snímateľný a prateľný na 60°C
Záruka: 3 roky
Výrobca: D.P.V.


Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: 201-210 cm = +10%, 211-220 cm = +20% alebo v atypickom prevedení - do rozmeru 90x200 cm je bez príplatku. V prípade objednávky iného rozmeru než je v ponuke, vyberte najbližší rozmer a skutočný Vami požadovaný rozmer napište v objednávke do "Poznámky" a my Vám pošleme cenovú ponuku.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948/372 362 ON-LINE SPECIALISTA


Viac o lenivej pene (viscoelastickej)
Viac o taštičkovej pružine

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 21 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Pružinový matrac – systém taškové pružiny
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.Proti roztočom
Nosnosť 150 kg

Späť na výpis produktu