Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac LINEA

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 5 pracovných dní

doprava

zadarmo

naša cena

221,- €

Matrac LINEA

Luxusný antibakteriálny 5-zónový matrac, ktorého jadro tvorí 5-zónové dvojtuhostné taštičkové jadro (dva rôzne priemery drôtu) v kombinácii s kvalitnou antibakteriálnou penou. Antibakteriálna pena eliminuje výskyt roztočov a má vynikajúcu odolnosť proti vzniku pliesní a húb. Matrac je vhodný pre vyššie váhové zaťaženie pri zachovaní maximálneho komfortu a dokonalej relaxácie. Súčasťou jadra matraca je separačný poťah pre maximálne využitie špeciálnych vlastností odnímateľného, prateľného, zónovo prešitého poťahu. Matrac zaručuje vysokú priedušnosť a životnosť. Celková výška matraca v poťahu je cca 22 cm a je vhodný na lamelový rošt pevný, latový a pevný rošt s odvetrávaním. Matrac zaručuje vysokú životnosť a je pre váhovú kategóriu do 150 kg. Matrac je dodávaný v poťahu DRY FAST ARGENTUM.


Nosnosť: 150kg
Výška matraca: 22 cm
Vhodný na lamelový rošt pevný, latový a pevný rošt s odvetrávaním.
Tuhost matraca: 4
Poťah: DRY FAST ARGENTUM snímateľný a prateľný na 60°C
Záruka: 3 roky
Výrobca: D.P.V.


Matrac je možné dodať tiež v predĺženom prevedení: 201-210 cm = +10%, 211-220 cm = +20% alebo v atypickom prevedení - do rozmeru 90x200 cm je bez príplatku. V prípade objednávky iného rozmeru než je v ponuke, vyberte najbližší rozmer a skutočný Vami požadovaný rozmer napište v objednávke do "Poznámky" a my Vám pošleme cenovú ponuku.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu predom na účet, pri atypických či neštandartných rozmeroch(viac ako š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.


Nie ste si istý výberom? Radi Vám poradíme: volejte 0948/372 362 ON-LINE SPECIALISTA


Viac o taštičkovej pružine

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca veľmi dobrú oporu chrbtice.
Záruka Záruka na matrac je 3 roky.
Výška Výška matraca je 22 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Vhodnosť pre alergikov Matrac je vhodný pre alergikov.Proti roztočom
Nosnosť 150 kg
Jadro Pružinový matrac – systém taškové pružiny

Späť na výpis produktu