Odborné konzultácie 0948 372 362

Porovnanie produktov

Pre porovnanie nemáte vybraný žiadny produkt.

Výber matraca podľa ceny

Matrac SOLAR VISCO

pridať produkt na porovnanie

porovnať

typické rozmery:

dostupnost

není skladem i
zavrieť
Pre zobrazenie dostupnosti tovaru, stavu skladu a ceny dopravy najskor vyberte rozmer tovaru.

dodanie

dodanie do 14 dní

doprava

zadarmo

bežná cena

374,- €

naša cena

300,- €

Matrac SOLAR VISCO

K matracu teraz dostanete zadarmo vankúš Bulánek Maxi ako darček.

Luxusný vysoký a nosný ortopedický matrac. S pamäťovou penou, zvýšenou tuhosťou, odrazovú pružnosťou a nosnosťou. Dokonalé ortopedické pohodlie vďaka jadru SpineProtector. Prateľný poťah.

Zóny SpineProtector obmedzujú protitlak na telo pri spánku. Zaisťujú optimálnu podporu chrbtice a rozloženie hmotnosti. V jadre je použitá technológia CubeCare ERGOSPLIT, navrhnutá pre zdravotné matrace - výkyvné kocky rozkladajú tlak a kanáliky s každým pohybom tela mení v jadre matraca vzduch (obmedzenia potivosti).

Strana VISCO CLASSIC - pamäťová pena Visco Black s dokonalým komfortom odľahčeniu pohybového aparátu v neprofilované klasickom prevedení.
Strana FLEXI CLASSIC - pružná strana z peny Flexifoam® bez masážna profilácia, pre milovníkov klasického ležanie.

Prateľný poťah CLARUS CLIMA. Dvojdielna konštrukcia pre ľahkú manipuláciu, prešívaný. Obojstranná super-silná klimatizačné vrstva dutých vlákien ženy nechladí a muža neprehrieva, zaisťuje tiež vynikajúcu odvetranie vodných pár Prací na 60 ° C, vhodné pre alergikov. Ornamentálne CNC prešívanie.

Výška matraca: cca 26 cm
Výška jadra: cca 23 cm
Doporučená nosnosť: do 140 kg (strana flexi); do 130 kg (strana visco)
Vhodné uloženie: lamelový rošt
Záruka: 6 rokov
Mechanický test: 50.000x


Typické rozmery matraca: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Predĺženie o 10cm = príplatok + 10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = + 30% ceny. Atypické rozmery do rozmeru 100x200 cm je možné zakúpiť s prirážkou 15%.
Predávajúci si vyhradzuje právo požadovať platbu vopred na účet, pri atypických či neštandardných rozmeroch (nad š.100cm) a u matracov s vyššou cenou, alebo pri objednávke viac kusov. Faktúru obdržíte obratom.

Po nabehnutí myšou na ikony parametrov sa zobrazí slovný popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matraca je pre maximálny možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdelená do anatomických zón (rôzne tuhosti a profilácia pien podľa rôznych zaťaženie v jednotlivých oblastiach).Konštrukcia poskytujúca vynikajúcu oporu chrbtici.
Záruka Záruka na matrac je 6 rokov.
Výška Výška matraca je 26 cm.
Uloženie Doporučené uložení na lamelový rošt, tyto matrace výrobce nedoporučuje polohovat.
Tvrdosť Vyššia tuhosť.Mierne vyššia tuhosť
Jadro Visco pena (známa tiež ako lenivá pena alebo termopena) optimalizuje svoju tuhosť podľa absorbovaného tepla a zaručuje výborné přzpůsobení matrace pri všetkých polohách tela = komfort + maximálnu ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svojim efektom vracania sa do pôvodnej polohy.Tepelne modifikovaná pena PUR
Mechanicky testované Každý typ matraca je podrobený náročným mechanickým testom, ktoré stimulujú jej bežné každodenné použitie. Tento matrac bola testovaná 50.000x.
Pratelnosť a čistenie Poťah matraca je možno bez poškodenia vyzliecť.Poťah matraca sa dá prať do teploty 60°C, nesmie sa sušiť v bubnovej sušičke.
Odporúčané použitie Matrac má rôznu tuhosť ložných plôch. Vďaka konštrukcii je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Navyše s minimálnym rizikom, že zvolíte zlú tuhosť. Partneri tak majú rovnako vysoké matrace, ale podľa individuálnych potrieb.
Nosnosť Matrac je optimalizovaný pre záťaž do 140 kg.

Späť na výpis produktu