(1×)

Matrac Curem C 3500 25cm

Vysoký matrac s unikátnou vysokoobjemovou penou Curemfoam™. Najtuhší z rady Curem. Dokonale okopíruje telo a poskytne mu vynikajúcu podporu. Záruka 10 rokov.

Zobrazit celý popis >>
curem-c3500
Darček vankúš
Doprava ZADARMO
634.00 
Celková cena 1 kus 634.00 
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Curem C 3500

Najpevnejší z rady Curem. Dokonale okopíruje telo a poskytne mu vynikajúcu podporu.

Vysokoobjemové peny Curemfoam ™ sú vyrobené unikátnou technológiou nástreku pamäťovej peny s veľmi vysokou objemovou hmotnosťou. Vďaka tomu dokonale skopírujú telo vo všetkých bodoch a dokážu navodiť "stav beztiaže". Technológia IQ Comfort optimalizuje tlak na telo podľa hmotnosti a tvaru postavy. Matrac sa tak telu dokonale prispôsobí, telo odľahčí a spánok je kvalitnejší, pretože eliminuje nutnosť striedanie spánkových polôh počas noci. Matrac drží Švajčiarsky certifikát AEH + a pri vývoji bol testovaný v testovacom centre SleepLab vo Švajčiarsku. Matrac prešiel 200 000 testovacími cyklami.

  • Zelená antibakteriálna objemná pamäťová pena Super Volume VISCO telo odľahčí, podopiera a navodzuje "stav beztiaže".
  • Pod zelenou pamäťovou penou sa nachádza vrstva pamäťovej peny Medium VISCO, ktorá zaisťuje prirodzenú tuhosť a väčšiu podporu.
  • v spodnej časti matrac stabilizuje 7-zónové ortopedické jadro. Dodáva matracu pružnosť, tuhosť a vďaka inteligentnej profilácii optimalizuje tuhosť matraca podľa zaťaženia.
  • Snímateľný a prateľný poťah Curem Criss Cross presne okopíruje tvar matraca a krivky tela. Spodná časť poťahu matraca je protišmyková, a tak je možné matrac umiestniť aj na posteľ bez bočníc alebo čiel. Poťah obsahuje prírodné vlákna pre obmedzenie potenia aj povrchovú úpravu proti plesniam, roztočom a baktériam.

Na jadro matracaje výrobcom poskytovaná  zadarmo predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

 

 logo_sleeplab CUREM (1)

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 25cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná tuhosť matraca - optimálna tuhosť  pre každého. Pamäťové peny CuremfoamTM s inteligentnou technológiou IQCOMFORT - nastaví svoju tuhosť podľa hmotnosti uživateľa

Jadro matraca:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
CuremfoamTM - Super Volume VISCO 85 kg/m3

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah matraca:
Curem Criss Cross – veľmi príjemný na dotyk, snímateľný a prateľný na 60°C a protisklzová časť na 40°C

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Curem

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt s maximálnym rozestupom lamiel 4 cm

Štandardná záruka:
2 roky

Prodĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?