(9×)

Matrac Curem C 4500 25cm

Poddajný matrac Curem strednej tuhosti, ktorý dokonale okopíruje telo. Záruka 10 rokov.

Zobrazit celý popis >>
curem-c4500
Darček vankúš
Doprava ZADARMO
1,354.00 
Celková cena 1 kus 1,354.00 
+
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Certifikovaný ZDRAVOTNÍCKY VÝROBOK

Popis matraca Curem C 4500

Poddajný matrac Curem strednej tuhosti, ktorý dokonale okopíruje telo.

Vysokoobjemové peny Curemfoam™ sú vyrobené unikátnou technologiou nástreku pamäťovej peny s veľmi vysokou objemovou hmotnosťou. Vďaka tomu dokonale okopírujú telo ve všetkých bodoch a dokážu navodiť "stav beztiaže". Technológia IQ Comfort optimalizuje tlak na telo podĺa hmotnosti a tvaru postavy. Matrac se tak telu dokonale prispôsobí, odľahčí ho a spánok je kvalitnejší, protože eliminuje nutnosť striedať polohy počas noci. Matrac drží Šviajčiarsky certifikát AEH+ a pri vývoji bol testovaný  v testovacom centre SleepLab ve Švajčiarsku. Matrac prešiel 200 000 testovacími cyklami.

  • Biela super jemná vysokoobjemová pamäťová pena Curemfoam™ uvolní stresom i fyzickou námahou napäté telo. 
  • Pod bielou pamäťovou penou se nachádza vrstva antibakteriálnej pamäťovej peny vysokého objemu Curemfoam™, ktorá odhľahčuje a podopiera.
  • v spodnej časti matraca stabilizuje 7-zónové ortopedické jadro. Dodává matracu pružnosť, tuhosť a vďaka inteligentnej profilácii optimalizuje tuhosť matraca podľa zaťaženia. 
  • Snímateľný a prateľný poťah Curem Criss Cross presne okopíruje tvar matraca a krivky tela. Spodná časť poťahu matraca je protisklzová a tak je možné matrac umiestniť aj na posteľ bez bočnic alebo čela. Poťah obsahuje prírodné vlákna pre obmedzenie potenia a má povrchovú úpravu proti plesniam, roztočom a baktériam. 

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo  predĺžená záruka 10 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

 logo_sleeplab CUREM (1)

 

Videoprehliadka

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 25cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredná tuhosť matraca - optimálna tuhosť pre každého. Pamäťová pena CuremfoamTM s inteligentnou technológiou IQCOMFORT - nastaví svoju tuhosť podľa hmotnosti uživateľa

Jadro matraca:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
CuremfoamTM - Super Soft VISCO 50 kg/m3

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah na matraca:
Curem Criss Cross – veľmi príjemný na dotyk, snímateľný a prateľný na 60°C a protisklzová časť na 40°C

Testovanie matraca:
200.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Curem

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový/polohovatelný rošt s maximálnym rozostupom lamiel 4 cm

Štandardná záruka:
2 roky

Prodĺžená záruka:
pri registrácii 10 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?