Matrac Excelent 19cm

Luxusný obojstranný matrac z kvalitnej studenej peny s rôznou tuhosťou umožňuje jednoduchým otočením matraca výber mäkšieho alebo tvrdšieho ležania. Záruka 5 rokov.

Zobraziť celý popis

Produkt už nie je dostupný.

Excelent
Darček vankúš
AKCIA
Doprava ZADARMO
Ku každému matracu vankúš ZADARMO
Doprava ZADARMO

Popis matraca Excelent

Luxusný obojstranný matrac z kvalitnej studenej peny s rôznou tuhosťou umožňuje jednoduchým otočením matraca výber mäkšieho alebo tvrdšieho ležania. Záruka 5 rokov.

  • Bielu a modrú stranu matraca tvorí studená pena s rôznou tuhosťou. Výhodou tejto peny je jej pružnosť a vzdušnosť. Vyznačuje sa tiež dlhou životnosťou.
  • 3D AIR 7-zónová profilácia zabezpečí ideálnu podporu chrbta a komfort pri spánku.
  • Snímateľný prací poťah je vyrobený z hypoalergénnych materiálov. Ideálne riešenie pre alergikov. Vďaka materiálu, ktorý obsahuje účinný extrakt z listov aloe vera poťah vytvára príjemný pocit chladu. Poťah je prešívaný aktívnym striebrom, ktoré sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnosťami, pomáha pri boji s roztočmi a ničí spóry húb a plesní. Vďaka tomu je matrac hygienicky svieže a bez zápachu.
parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 19cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredne tuhý až tuhší matrac

Partnerský matrac
ÁNO

Jádro matraca:
Coolfley pena

Ložná plocha:
1. strana - studená pena (tvrdšie), 2. strana - studená pena (mäkšie)

Nosnosť matraca:
do 120 kg

Poťah na matrac:
Aloe Vera

Výrobca matraca:
TEXPOL

Výroba matraca na mieru:
áno

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt aj latkový rošt

Štandardná záruka:
5 let

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?