Matrac Maxi Flexi 15cm

Klasický sendvičový matrac s tuhším pocitom ležania s pružnou stredovou časťou vo výške, ktorá sa hodí do každej postele. Odolný a maximálne pružný matrac. Záruka 5 rokov.

Zobrazit celý popis >>
maxiflexijadro
NOVINKA
AKCIA - zľava 50%
Doprava ZADARMO

Popis matraca Maxi Flexi

Klasický sendvičový matrac s tuhším pocitom ležania s pružnou stredovou časťou vo výške, ktorá sa hodí do každej postele. Odolný a maximálne pružný matrac. Záruka 5 rokov.

  • Odolný a maximálne pružný matrac s ortopedickými vlastnosťami s rozdielnou tuhosťou ložných plôch a masážnou profiláciou vyhovie širokému spektru užívateľov.
  • Flexifoam® (strana hard) - ortopedická 7- zónová ložná plocha z pružnej, odolnej a priedušnej peny vyššej objemovej hmotnosti s jemnou masážnou profiláciou.
  • Flexifoam® - stabilné jadro z pružnej, odolnej a priedušnejpeny vyššej objemovej hmotnosti
  • Ortopedická profilácia - pre uvoľnenie šijového svalstva a ramenných kĺbov.
  • Flexifoam® (strana soft) - ortopedická 5- zónová ložná plocha z pružnej, odolnej a priedušnej peny strednej objemovej hmotnosti s jemnou masážnou profiláciou.
  • Mikrofáza (95°C) - príjemný poťah podšitý klimatizačnými vrstvami dutých vlákien. Prateľný na vyvárku pre maximálnu čistotu a hygienu lôžka.

 Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 5 rokov. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese: https://reg.hilding.cz/sk.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 15cm vrátane  poťahu

Tuhosť matraca:
strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší

Partnerský matrac:
Áno - s voľbou tuhosti jednoduchým otočením matraca

Počet zón:
strana hard 7 zón, strana soft 5 zón

Jadro matraca:
Flexifoam®

Ložná plocha:
Flexifoam®

Nosnosť matraca:
do 130 kg

Poťah na matraci:
Mikrofáze - snímatelný a pratelný na 95°C

Testovanie matraca:
80.000 mechanických záťažových testov

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový i polohovací rošt

Štandardná záruka:
2 roky

Predĺžená záruka:
pri registrácii 5 rokov

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?