Matrac Muriel 25cm

Ortopedický matrac s jadrom z taškových pružín a výstuhou z kokosových vlákien na oboch stranách. Pre najväčšie pohodlie ponúka dve rôzne tuhosti použitých pien Flexifoam® v prevedení Classic a 7-zónové uloženie taškových pružín s odlišnou tuhosťou.

Zobraziť celý popis
Matrace Muriel
VÝPREDAJ %
Doprava ZADARMO
Zvoľte rozmer
571.00 
285.00 
Celková cena 1 kus 285.00 
+
Doprava ZADARMO
Český výrobca

Matrac Muriel

Ortopedický matrac s jadrom z taškových pružín a výstuhou z kokosových vlákien na oboch stranách. Pre najväčšie pohodlie ponúka dve rôzne tuhosti použitých pien Flexifoam® v prevedení Classic a 7-zónové uloženie taškových pružín s odlišnou tuhosťou.

  • Pružinové jadro vďaka uloženiu každej pružiny zvlášť a špeciálnemu členeniu pružín v 7. ergonomicky rozvrhnutých zónach, z kvalitnej českej pružinovej ocele, ponúka najlepšiu reakciu na pohyb, výborné ortopedické vlastnosti a skvelú priedušnosť.
  • Jadro je po obvode vystužené masívnymi penovými blokmi, ktoré zaisťujú oporu pri vstávaní. Kokos-latexová rohož zo 100% prírodných vlákien palmy kokosovej, podporuje tvrdosť a nosnosť až na 140kg.
  • Stredne tuhá strana matraca so zelenou penou Flexifoam® vyznačujúca sa výbornou vzdušnosťou, pružnosťou, ľahkosťou, v neprofilovanom prevedení Classic, 0,5cm vrstva kokosových vlákien.
  • Tuhšia strana matraca s modrou penou Flexifoam®, tiež v prevedení Classic a použitie 1cm kokosových vlákien.

Poťah

Funkčný poťah MEDICOTT Silverguard - obojstranne prešívaný klimatizačnou vrstvou dutých vlákien, pre lepšiu termoreguláciu.

  • Dvojdielna konštrukcia pre jednoduchšiu údržbu.
  • Hypoalergénne, je prateľný na 95 °C.

Na jadro matraca je výrobcom poskytovaná zadarmo predĺžená záruka 3 roky. Po zakúpení matraca je nutné matrac do 10 dní od nákupu registrovať v online formulári na adrese:reg.hilding.cz/cs.

parametry

Parametre

Výška matraca:
cca 25cm vrátane poťahu

Tuhosť matraca:
stredný až tvrdší matrac

Zóny matraca:
7

Jadro matraca:
Taštičkové pružiny

Ložná plocha:
Flexifoam

Nosnosť matraca:
do 140 kg

Poťah na matraci:
Snímateľný, deliteľný a prateľný na 95°C 

Výrobca matraca:
Matrace Tropico

Vhodné uloženie matraca:
na lamelový rošt, latový rošt, pevnú perforovanú dosku

Záruka:
3 roky

Máte otázky k danému produktu?

Opýtajte sa v diskusii
Položiť otázku
matrace

Ako vybrať matrac, ktorý budete milovať?

Fyzické aj psychické sily človeka sa regenerujú a telo čerpá energiu pre ďalší deň. Kvalitu spánku ovplyvňuje mnoho faktorov, pozitívny vplyv má najmä vhodný matrac (rošt a anatomický vankúš). Ako sa ale orientovať v súčasnej ponuke matracov? Zákazník je zahltený informáciami z médií, ťažko sa orientuje v ponuke väčšiny výrobcov a predajcov / je podrobne oboznámený s technickými parametrami jednotlivých materiálov/, ale keď sa má rozhodnúť, ktorý matrac vybrať, je často bezradný. Ako teda vybrať vhodný matrac?